Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Gyűűűlölöm amerikát! útálom a...

Gyűűűlölöm amerikát! útálom a nagy pofájukat, a mentalitásukat, a vízfejü gondolataikat, a degeneráltságukat, a mocskot ami árad belőle, minden törvényüket, embertelenek. Alig várom h valaki végre tökükre lépjen. Van aki egyet ért velem?

Figyelt kérdés
akár már kína is nyugodtan össze szarathatná őket,. nagyon örülnék neki, az legalább nem pofázik bele más országok dolgaiba...
2013. júl. 2. 19:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%

Kicsit fogalmazhatnál kulturáltabban is.


Én sem szeretem őket és várom az egypólusú világ megszűnését.


A törvényeik viszont jobbak , mint az európaiak ,főleg büntetőjog , önvédelem terén.

2013. júl. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
büntetőjog? jah, k**rva jó... életfogytiglanra ítélni 11-12 éves kisfiúkat...
2013. júl. 2. 19:21
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is 12 már a büntethetőségi korhatár.

Köszönöd roma polgártársaidnak.


Az USA-ban is megvannak az okai ,hogy miért lett ilyen szigorú az ottani BTK.

2013. júl. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

"Az új törvénykönyv szerint a büntethetőség korhatára általában továbbra is 14 év, de az emberölést, életveszélyt vagy halált okozó testi sértést, rablást, illetve kifosztást elkövető, 12. évüket betöltött gyermekek is büntethetők lesznek, ha megfelelő belátási képességgel rendelkeznek - legsúlyosabb büntetésük 4 évig tartó javítóintézeti nevelés lehet."


azért sehol nem írnak arról hogy gyerekeket életfogytiglanra ítélnek... gyerekek ember! undorodom ettől az országtól. kikéne ciánozni!

2013. júl. 2. 19:26
 5/24 anonim ***** válasza:
98%
Jártál már Amerikában? Na, ott mindenféle embert megtalálsz, úgyhogy nem utálhatod mindegyiket... A kétszáz kilós buta, mc donalds függő embertől a Harvard egyetem professzoráig... A nagyvárosi drogos hippitől a texasi kertváros ultrahazafias, ultrakeresztyén emberéig...
2013. júl. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%

Nem gyűlölöm őket, az azért erős lenne...

De nem tetszik a kultúrájuk és a hegemóniájuk. De a legjobban az irritál, amikor a magyar média főhíradói évekig (a jelöltválasztásuktól kezdve az elnökválasztásukig) minden nap a főhírek között szerepelteti a USA belpolitikai színházát.

2013. júl. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%

Köszönjük, vallomását rögzítettük, várjon, amíg a helyszínre érkezünk.

Üdvözlettel: NSA

2013. júl. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
96%
*fekete Chevrolet SUV leparkol a ház elé*
2013. júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, értem én, hogy 15 éves vagy és 3 hónapja kezdtél politikai híreket olvasni, de attól még ne csak az internetről tájékozódj. Semmi sem fekete-fehér, Amerika se a gonosz állama.


Menj ki és nézd meg magadnak (legalább 3-4 különböző régióját, mert Európa méretű országról általánosítasz).

2013. júl. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs bajom az amerikaiakkal, de azt tudom, hogy az oktatás nem elég magas. Azt sem tudják, hogy Anglia egy sziget, vagy, hogy Ausztrália hol van, stb. De azért vannak kivételek! Nekem van egy amerikai lánybarátom, ő nagyon tájékozott. Ismeri a világ összes országát, városait, stb., pedig csak Spanyolországban járt. Még a barátainak is el szokta mondani, hogy mi hol van, mik a kultúrák, szokások. Mesélte, hogy az egyiket jól leszidta, mert azt hitte, Spanyolo. valahol Dél-Amerikában van. A történelemben sem buta a csaj.


Nekem inkább az bajom, hogy itt mindent átvettek tőlünk, mint pl. a Halloweent. Már a Húsvét és a Karácsony sem a régi... Visszasírom a 80-as éveket, amikor a saját hagyományaink szerint ünnepeltünk.

Ma már minden 10-dik gyerkőc azt akarja, hogy legyen kandallójuk, hogy azon keresztül jöjjön a Télapó. Már nem teszik ki a csokitélapókat az ablakba, amit szerettem nézegetni. Tavaly a környékemen alig volt olyan ház, ahol az ablakból ránk mosolyogtak a csokifigurák. Ja, és a plázában is találkoznak a puttonyossal amerikai módjára...

2013. júl. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!