Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Transzcendentális Meditáció...

A Transzcendentális Meditáció (TM) kollektív gyakorlása szerintetek is segítene abban, hogy végre ne duális módon (jobb oldal - bal odal) lássuk a politkát hanem univerzális értékek alapján ítéljünk, mint becsület, tisztesség, szeretet?

Figyelt kérdés
TM
2013. júl. 3. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Azabeszéd! :)
2013. júl. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ennek a szükségességéről egységes, vagy ha úgy tetszik univerzális állásponton lenne kollektíve a magyarság, akkor már szükség se lenne a meditációra.
2013. júl. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
watafak?
2013. júl. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezért kellene felszámolni az összes pártot.

A Parlamentbe csak függetlenek jutnának be akik az őket beküldő régió lakosságának az érdekeit szolgálják.


Mert helyes ez ami most van ,hogy a frakcióvezeteő beintésére nyomgatják a gombokat a pártkatonák ,attól függetlenül, hogy tudnák miről van szó.

Ezek a megélhetési politikusok is eltűnhetnének már a süllyesztőbe .Akik eleve annak a reményében mennek el politikusnak ,hogy egyszer talán olyan helyzetbe kerülhetnek ahol a legjobb jövedelmeik a gazdasági lobbik kenőpénzei.

Most párthovatrtozástól függetlenül a pofájukat látván , nem is értem hoggy állják meg, hogy nem hírdetik magukat apróhirdetékeben: "XY, miniszter vagyok és jó pénzért segítek kül és belföldi cégeknek , vállakozásoknak ,tenderek ,monopóliumok sikeres elnyerésében.Alig várom ,hogy korrumpáljanak !Jöjjenek míg én ülök a bársonyszékben, mert én nem ismerek lehetetlent!Tisztelettel XY."


Amugy én meditáció nélkül is látom az univerzális értékeket és aki velem vagy csak állatalában nem becsületes vagy tisztességes azt nagyívben kerülöm.És ha valakitől nem kapom meg a felebaráti szeretet azt én is jól visszanemszeretem .Ami olykor némi fitzikai fájdalommal is társulhat számára.

2013. júl. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezotéria nem itt van
2013. júl. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!