Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nemzeti érzelmü 14 év alattiak...

Nemzeti érzelmü 14 év alattiak: milyen hírportálokat szoktatok olvasni?

Figyelt kérdés
kor, nem
2013. júl. 12. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
A nemzeti érzelmű óvodások hírportálját, a kurucbili.info-t.
2013. júl. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1. ne gyalázd a kuruc.infot, inkább a szektATV-t, a zsOrigo-t, a ZsIndexet, Álhír Tv-t, meg a Tel-AviV2-t
2013. júl. 12. 19:21
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
a kujutyinfot. 3/F
2013. júl. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

14 éves vagyok (nem tudom, hogy beleférek e még a keretbe) és 12 évesen olvastam utoljára a szenny kuruc.infót...amikor még antiszemita féle voltam...a Jobbikot támogatom de a szélsőséges elvakult hír portálokat NEM!


Ilyen idiotizmusok:


-Kuruc

-A TV

-RTL, Tv2 Híradó

-Egyéb MSZP-s és Fideszes napi, heti és havi lapok...


Nem szeretem azt ha valaki összevissza beszél így ha hír kell megpróbálom internetről összeszedni az infót több helyről amik mondjuk, hogy "függetlenek" (bár olyan nincs)

2013. júl. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%

Ezek a kommentek :D...

Am. Mo.-n nincs normális nemzeti érzelmű újság, mert ami normálisan lenne az pl.: Magyar Hírlap (habár ott is volt botrány az antiszemita Bayer Zsolttal kapcsolatban), talán még a Heti Váladék is ide sorolható, azok mind fideszesek.

Ne olvass olyan szennyt, mint a kuruc.infos, vagy az alfahír, olvass akkor inkább független újságot, vagy baloldalit.

Tudom ajánlani:

hvg

index

NÉPSZAVA

hír24

14♂

2013. júl. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3%
A hvg normális? Kicsit se vagy eltévedve, de nem baj... :D
2013. júl. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A hvg az origo és az index Magyarország legelismertebb, leghitelesebb hírportáljai.


Olvass MTI-t a ha nem tetszik.

2013. júl. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az origo nagyjából hiteles.

De, az index az nagyon nem.

2013. júl. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

én kuruc.infot olvasok

ott az igazság szerintem

2013. júl. 13. 08:26
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Akkor te nagy tévedésben vagy. Mentségedre szóljon zsenge korod, már ha te is valóban 14 év alatti vagy. Remélhetőleg idővel majd rájössz magad is, hogy mi a baj a kuruccal. De azért segítek most egy kicsit: az undorító stílusa és sok-sok hazugság, csúsztatás.

Az nem lenne baj, ha megírna egy-egy hírt NORMÁLISAN, amit máshol nem lehet olvasni. Csak nem szitkozódva, sértegetve kellene.

A HAZUGSÁG viszont mindenféleképp baj.

2013. júl. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!