Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Dúró Dóra a melegekről. Mit...

Dúró Dóra a melegekről. Mit gondoltok?


2013. júl. 21. 15:31
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
42%

Ennek volt előzménye.


Olyan táblákkal mászkáltak, amire az volt írva, hogy "Jézusnak is két apja volt" meg hasonlók.


Ez a tüntetés vagy mi amit a melegek mellett vagy ők maguk rendeztek, ez sértett más csoportokat, ezért érthető a felháborodás.


Miért nem tudják kulturáltan megcsinálni, úgy, hogy nem sértenek meg más csoportokat?

2013. júl. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
40%
Sok mindenben igaza van, de egyébként nem szimpatikus.
2013. júl. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
71%
Számomra unszimpatikus hisztis nőszemély.
2013. júl. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
73%

"Ez a tüntetés vagy mi amit a melegek mellett vagy ők maguk rendeztek, ez sértett más csoportokat, ezért érthető a felháborodás."


Es a "megdobtak kovel, dobd vissza kenyerrel", "ha megütned tartsd oda a masik orcadat is"-sal mi van? Ez a keresztenykedes is nagyon tulzasba van vive, a legutobbi nepszamlalaskor az orszag lakossaganak alig több, mint fele vallotta magat valamelyik kereszteny egyhazhoz tartozonak, 16% pedig nyiltan ateistanak vallotta magat. Az orszag kereszteny felevel kapcsolatban is kivancsi lennek, hogy közülük hanyan jarnak minden heten templomba es hanyan csak ravagjak, hogy KATOLIKUS, mert egyszer valamikor meg lett keresztelve, meg talan elsoaldozo volt.


Egyebkent kisebb gondom is nagyobb, mint hogy a b_uzik hogy razzak a pics_jukat az Andrassyn, es szerintem ezzel az orszag nagyresze igy van. A Bajnai fejen meg külön jot röhögtem, amikor a b_zizsuron vegignezte azt a vetkozo ferfit. Vannak emberek, akik mindenre kepesek :D De komolyan, az ev 365 napjan lehet a buzzancsokat szidni, ok nem kaphatnak egy napot polgarpukkasztasra, ha ez a szivük-vagyuk? Nem kell odamenni, amikor a teveben mennek, akkor meg el kell kapcsolni. En ezt csinalom. Ha minden heten ott örjöngnenek, azzal mar lenne bajom, de egy evben egyszer...

2013. júl. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
14%
A homokosokat be kell börtönözni!
2013. júl. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Én csak komolyan nem értem. Miért beszél egy nő olyan dolgokról, amiről semmit nem tud? Meg milyen alapon nevez más embereket deviánsnak?? Elment az esze? Szerencséje van, hogy nem jelentették fel.

Amúgy meg szerintem az ő kedvenc hobbija, a Szent Korona körbejárása a deviáns..

arról nem is beszélve, hogy ez már szinte bálványimádás..


-"Igaz, hogyha feltöltődésre vágyik a parlamenti munka során, akkor csak kimegy egy kicsit a Szent Koronához?"

-"Felemelő és csodálatos mindennap a Szent Korona mellett elmenni vagy hogyha az embernek feltöltődésre van szüksége bármikor kimehet oda az egy csodálatos érzés és nagyon nagy ajándék is Istentől.

Nagyon sokszor megyek ki oda, és ha csak elsétálok mellette például egy másik terembe(n) nem úgy tekintek rá mint sokan a képviselők, mintha egy telefonfülke mellett menénk el. Hanem én kikerülöm a körfolyosón a Szent Koronát, tehát Így is próbálom azt a tiszteletet megadni, amit megérdemel."

http://www.youtube.com/watch?v=lPb6Z8JqJeQ

2013. júl. 21. 16:08
 7/34 A kérdező kommentje:
Miért kellene bebörtönözni őket? Milyen törvénysértést követtek el?:O
2013. júl. 21. 16:10
 8/34 anonim ***** válasza:
9%

"16% pedig nyiltan ateistanak vallotta magat. "


Ateista ember még sohasem élt ezen a Földön.

2013. júl. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
12%

"Miért kellene bebörtönözni őket? Milyen törvénysértést követtek el?:O"


Buzulás bűncselekményét valósítják meg.

2013. júl. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

"Ateista ember még sohasem élt ezen a Földön."

Dehogynem. Mindenki az, amikor megszületik.

Mellesleg Csehország 79,4%-a ateista.


"Buzulás bűncselekményét valósítják meg."

Új törvény született? még nem hallottam róla..


"Nem bebörtönözni kell őket, hanem kivégezni. Nehogy már még én etessem őket."

igazad van. inkább maradjon hely az igazi bűnözők számára, akik gyerekeket erőszakolnak meg, a feleségeiket verik, embereket rabolnak el és kínozzák őket halálra.

Talán ideje lenne elgondolkodni azon, hogy minden cselekedetnek következménye van.

2013. júl. 21. 16:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!