Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Fájna a két nagy kereskedelmi...

Fájna a két nagy kereskedelmi tv-nek október 23-án valami ezzel kapsolatos filmet leadni?

Figyelt kérdés

Teljesen fel vagyok háborodva... Tavaly is majdnem ugyanaz volt a helyzet, az "ünnepi műsör" tele volt mesékkel meg hülyeségekkel, majd este 11-től leadták a Szabadság szerelmet meg egy másik '56-os filmet, de azt akkor már ki nézi?...

Ma a tv2 műsora tele van hülyeségekkel, az esi film azt hiszem a Szinbád, az rtl meg 0 óra 40 perctől lead egy '56-tal foglalkozó filmet ugyan, de mégis, van valaki, aki azt nézi?! Ehelyett mondjuk most megy egy angol királynővel foglalkozó film az rtl-en. Csodás.

Nem, nem szabadult el bennem a vadmagyarság, mielőtt kapnám a kritikákat. De csodálkozunk azon, hogy manapság az emberek azt sem tudják, miért munkaszüneti nap okt. 23.??

Bezzeg Diana hercegő halálának x. évfordulóján az rtl klub egy egész délután a hercegnővel kapcsolatos filmeket játszott. Nem fél óráig, hanem csaknem egész délután, kb. du. 1től 6-ig...


Dianára nekünk, magyaroknak, akiknek semmi közünk nincsen hozzá (persze sajnálom meg minden, biztos jó ember volt ahogy bemutatják), meg kell emlékezni, de a szabadságért életüket áldozó magyarokról nem?


2009. okt. 23. 10:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Megoldás: Ma nem nézem egyik kereskedelmi csatornát sem, ma az m1-en fogom nézni a szabdság, szerelmet.
2009. okt. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%

A kereskedelmi tévék a reklámokból élnek, ezért kereskedelmi tévék. Én például nem szeretem a megemlékezős rendezvényekről nézni az élő adást, mert tele van napi politikával. A Szabadság, szerelem c. filmet már láttam, más hasonlóról meg nem tudok. Lehetne beszélgetéseket, riportműsorokat készíteni 56-ról, ahogy pl. a holokauszt túlélőivel és akkori harcosokkal is készítettek ilyen dokumentum adást, igaz, azt is inkább az ismeretterjesztő csatornák adták.

Ha nem tetszik, van gomb, kapcsolj át másik adóra. Ha nincs másik adó, akkor meg kapcsold ki a tévét és olvass a neten, vagy sétálj.

Én tudod, azt unom, hogy a napi politikát belekeverik a megemlékezésbe.

2009. okt. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%

A kereskedelmi csatorna azt nyomja amire a népnek szüksége van.

Dianát azért,mert ledegradálták a szappanoperák szintjére,amire vevő a népség,nem azért mert angol hercegnő.

Ha itt egy normális társadalom lenne,akkor már rég elzavarta volna ezt a politikai szemetet.Persze ez a huszonkettes csapdája:a politikai szemét tovább butítja az emberek,hogy nehogy kinyíljon a szemük.Amíg a mónika meg hasonló show-ok fontosabbak az 56-os vérengzés megemlékezésénél,addig nyugodtan alhatnak.

2009. okt. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
nézz más csatornát! van elég :)
2009. okt. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tenném fel a kérdést: Fájna a tévénéző magyar közönségnek az, ha számára nem a Mounika shóv meg a Józsibarnyát lenne az elvárt és kötelezően tartandó színvonal a kereskedelmi televíziózásban?


A kereskedelmi tévék kizárólag vállalkozási alapon működnek. Így a kereslet határozza meg a kínálatot (jó, tény, hogy a médiának van keresletformáló hatása, de ez most annyira nem szempont). Azt kell eladni, amit megvesznek. Márpedig egy politológus beszélgetése a főműsoridőben, szemben a másik csatornán folyó kisebbségi-anyázós-verekedős szappanoperasóval szerintem egyértelműen eldönti az aznapi nézettségi adatokat...

2009. okt. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
32%

Engem inkább az idegesít, hogy miért nincs ma Barátok Közt.

Oké, hogy ünnep van, akkor adjanak ünnepi műsorokat, úgyse nézem őket, de a Barátok Közt érdekelne, most fél óra csak belefér egy ünnepen is.

A StoryTV bezzeg ma is adja a Dallast!

2009. okt. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én például nem a kereskedelmi adókat szoktam nézni. :-)
2009. okt. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
Elvből pustítják a nemzeti identitást. Persze, hogy fájna.
2009. okt. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
30%

Miért nincs Barátok Közt?

Úgyis csak azt nézem, annyi igazán beleférhetne a nagy ünnepi kínálatba.

2009. okt. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Azért, hogy a gyerekek nehogy tanuljanak már valamit is a TV-ből!
2009. okt. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!