Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kik az Illumináti valójában...

Kik az Illumináti valójában és kiket képviselnek?

Figyelt kérdés
Az eredeti szabadkőművesek is az Illumináti részei? A keresztény egyház miért leplezi le az Illuminátit?

2013. júl. 29. 19:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
70%
Sziasztok, félek hogy kimászik este a gyíkember az ágyam alól! Mitévő legyek?
2013. aug. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
81%
Bocsi, a jezsuita zsidó náci keresztény illuminátus gyíkemberekre értem. Legveszélyesebb fajta:S
2013. aug. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__1659243..


Csak nem te tetted fel ezt a kérdést is?

2013. aug. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
77%
Vedd be a gyógyszered
2013. aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Azt is írtam, hogy nem kívánok semmilyen háttérhatalmat képviselő, hazug kommentet itt, tehát el lehet takarodni!
2013. aug. 1. 13:33
 16/22 anonim ***** válasza:
56%
Itt egyedül a te kommentjeid amik hazugak, 0 valóságtartalmúak. Szóval ki is takarodjon el innen?
2013. aug. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdezõ!


Ha írásmûvekrõl akasz nyilatkozni ( pl Kommunista Kiáltvány, Tõke, stb ), jobb, ha elõbb elolvasod azokat. Tudod, olyan szövegekrõl, amiket nem olvastak, még a legokosabb emberek is csak butaságokat tudnak mondani.

2013. aug. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kim Yoo!


Megkerlek, hogy lehetoleg ne terjeszd ezeket az oldalakat (se a temat) a GYIK-on, mert tobb kart okoz, mint hasznot, a figyelem eme formaja semmilyen esetben nem kedvez nekunk.

Tudom, hogy jo szandekkal tetted fel a kerdest, (es valaszoltal magad ra..) de ez lejarat minket.

2013. aug. 2. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Fispán Géza ***** válasza:
Az agybaj gyógyíthatatlan..az " Illumináti" Illuminátusok lenne, ha tudnál magyarul kedves náci patkány koma...szabadkőművesek, a felvilágosultak a setét középkor után..Pl olyan cionisták mint Kossuth Lajos, Széchény Ferenc _ a Nemzeti Múzeum megalapítója_ is sok száz között..:)
2013. dec. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Bearserker válasza:

Mind tévedtek mert az UFO-k irányítják az emberiséget megfigyelnek mint mi a kísérleti patkányokat. :D :D :D

Apropó van internet a zárt osztályon tudom mert én is ott vagyok. :D De nem vagyok bolond a hangok is ezt mondják :D De ne felejtsétek el felvenni az alufoljából készült dildo alakú sisakokat mert az y-sugár kiégeti az agyatok és zombivá váltok és eljő az apokalipszis pisává változik a víz zöld lesz az ég és kigyulladnak a növények majd a vég utolsó pillanatában megjelenik a félig ember-félig reptoid lény akit Bélának fognak hívni és olyat fingik hogy a Föld kimozdul a keringési pályájáról és belecsapódik a marsba majd jön galaktusz és lenyeli a naprendszert.


Ez a teljes igazság ez legalább annyira biztos mint hogy a szalámi fán terem :D

2014. jan. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!