Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Hősök terén szervezhetek...

A Hősök terén szervezhetek megemlékezést a zsidók által lemészárolt gyerekekről?

Figyelt kérdés

#zsidó #megemlékez
2013. aug. 11. 15:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
palesztin gyerekek
2013. aug. 11. 15:45
 2/12 anonim ***** válasza:
4%

Igen, bármiről lehet megemlékezést tartani.


Arra viszont számíts, hogy egy hétig veled fog foglalkozni az RLT, ATV, külföldről meg a BBC és társai.

2013. aug. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
3%
Ja igen, én is láttam azt a kis filmecskét ahol az izraeli katonák kövekkel török össze két palesztin csontjait. Elég felkavaró. Ha ellenkeznének, kapnak egy golyót a fejükbe.
2013. aug. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Be kell jelentened az illetékes rendőrségen, önkormányzaton a szándékodat.
2013. aug. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Megteheted, erre van lehetőséged.


Bár sok értelme nincs, naponta megszámlálhatatlanul sok gyilkosság történik. Ha már ennyire békepárti vagy, akkor tarts egy általános pacifista összejövetelt. Ennyi.


Egyébként kollektíven fogalmazol, ez sértő, rasszista megnyilvánulásnak hangozhat. Én nem örülnék pl. ha 3 magyar megölne néhány gyereket Kazahsztánban, erre mondjuk Bangladeshben megemlékezést tartanának A magyarok által lemészárolt gyerekekről. Ezzel azt is akartam érzékeltetni, hogy mennyire nincs semmi közünk ehhez az egészhez.


De ha te úgy óhajtod, tarthatsz megemlékezést.

2013. aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Ántiszemítá,ántiszemítá
2013. aug. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

" Be kell jelentened az illetékes rendőrségen, önkormányzaton a szándékodat."


Mért kéne te marha? Nem tüntetni akar, megemlékezni.

2013. aug. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3%
Persze, ha a hatályos hazai, valamint uniós jogszabályoknak, az alapvető emberi jogok és a közerkölcsöknek figyelembevételével lehetőséget biztosítasz azoknak az illetőknek, akik esetleg veled egy helyszínen akarnak felejteni az adott eset kapcsán, ahogy ezt egy európai jogállamban illik.
2013. aug. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szervezhetsz.

Persze, be kell jelenteni a rendõrségen.


Az már más kérdés, hogy a megfogalmazás "sidók által lemészárolt "palesztin" gyerekek" bizony közösség elleni izgatásnak minõsül.


Mivel hazugságot állít, ez a megfogalmazás úgy állítja be, mintha a zsidók szán´dkosan ölnének gyerekeket. Holott a valóság ennek az ellenkezõje, mindig igyekeznek elkerülni a civil áldozatokat, csakhogy a terrorisak ( hamasz, stb ) élõpajzsként használják a civileket, arra kényszerítik õket, hogy ott maradjanak, ahol épp lõnek, v bombáznak ( fegyvercsempész alagutakat, stb ).


Ami kifejezetten a gyerekeket illeti, két idézet:


"A béke akkor jön el, ha majd az arabok jobban szeretik gyermekeiket, mint amennyire bennünket utálnak."

"Ha eljô a béke, talán képesek leszünk megbocsátani az Araboknak gyermekeink meggyilkolását. DE sokkal keményebb munka lesz megbocsátani nekik, hogy arra kényszerítettek bennünket, hogy megöljük az ô gyerekeiket."

( Golda Meir(1898-1978 ), Izrael (egyik legnagyobb ) miniszterelnöke (1969-1974)

2013. aug. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Engem ez a mese habbal idézetek nem érdekelnek:)
2013. aug. 13. 08:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!