Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért szeretik Adolf Hitlert?

Miért szeretik Adolf Hitlert?

Figyelt kérdés

2013. aug. 11. 21:31
1 2 3 4
 21/39 Annta válasza:
25%
Én nem szeretem. De miért is kéne szeretni egy politikust vagy hadvezért vagy szónokot? Szeresd a szüleidet, meg a házastársadat, a gyerekeidet, és a barátaidat. Ami pedig Hitlert illeti, tiszteletre sem méltó, mert embereket gyilkoltatott, s nem csak csatában. Ne felejtsük el a holokausztot! Azt kívánom, soha többé ne történjen meg! Minden élet számít! Akinek pedig bűnhődnie kell, mert olyat tett, azt hagyjuk az igazságszolgáltatásra.
2013. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 emily ghost psicho válasza:
58%
Mert volt valamiben igaza de nem mindenben..En nem utalom de csak azert mert en is felig nemet vagyok!
2013. aug. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
17%

Istenem...látom itt is tele van a sok wikipédia neonácival. Inkább olvassátok el Hitlerről szóló két kötetes művet.

Író : Ian Kershaw

Mellesleg a legjelentősebb Hitlerről készült mű. Hihetetlen részletességű. Az írót ezért lovaggá ütötték.

2013. aug. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Kérdezőnek üzenem a válasz benne van a műben. Tehát nem off-oltam.

2013. aug. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
12%
Hitler a példa, hogy a nagy hatalom mivé torzít egy embert. Mindegy, hogy tett jót is, hogy voltak hasznos és országot előremozdító intézkedései, ez neki nem volt elég, a hatalomtól a gondolkodása megbomlott, a világot akarta. A fajelmélet és a holokauszt pedig olyan bűn az emberiség ellen, ami gyűlöletessé teszi. Ép elméjű ember nem szeretheti.
2013. aug. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Na utolsó ez hülyeség, én pl. Lenint jobban komálom, mert jobban fogalmaz stb., de attól, hogy a világot akarta még nem lehet elítélni nézd meg, mostani miniszterelnökünk is azt akarja mégis újraválasztják majd. A zsidógyilok egy dolog, voltak annál nagyobb durvulások a történelemben, de ez olyan közeli és a média is viszi, nem mondom, hogy én pl. leszarom sőt, de én ettől még nem felejtem el azt a gazdasági,kultúrális,termelési,tb, stb. programot amit vitt.
2013. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 Sertés ***** válasza:
100%

Gondolom, elképesztő teljesítménye miatt és mert korunk lerohadó Európájában meglátásai aktuálisabbak, mint valaha. Ezért fordulhat elő, hogy sokak szerint egyfajta korát megelőző "próféta volt" és bukásával a fehér-európai civilizációnak is bealkonyult.

Tovább "ront" a helyzeten, a jelenlegi rendkívül ellenszenves, korrupt, hazug politikai és média elit, akik azzal, hogy még mindig vele és "rémtetteivel" traktálják az embereket -Az ellenségem ellensége a barátom elv alapján- egyre generálják a népszerűségét.

Így fordulhat elő, hogy egyre többen veszik a fáradtságot és olvasnak "nem ajánlott" forrásokat (pl.: Mein Kampf), és vonnak le messzemenő következtetéseket...

2013. aug. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 Gerogsad válasza:
100%
Én azt tartom csodálatosnak, hogy itt rengeteg ember azt gondolja hogy csakis Hitler tehet a világháborúról...Persze még a Japán-Amerikai háborúról is ő tehet.NEM! Ő elsősorban meg akarta tisztítani Németországot a nem alkalmazkodó népektől pl.:zsidók,cigányok stb. , és persze visszaszerezni Németország elrabolt területeit ahol németek éltek.
2013. szept. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
20%
Azért szeretik Adolf Hitler-t mert szimpatizálnak vele, lenyűgözi őket a gazdasági sikerek amit itt már sokan írtak. Csakhogy a gazdasági sikerek gazdasági összeomláshoz vezettek volna ha nem indít háborút. A munkanélküliséget és a gazdaságot fedezet nélküli állami hitelekre alapozta. Vagyis a semmire. És e mellett a fegyvergyártás okozta az igazi felpörgést. A fedezetet pedig majd utólag szánta "pótolni". Vagyis a háborúval majd a megszállt országokból származó bevételekkel. Azért szeretik Hitler-t mert maguk sem tudják mit kívánnak másoknak. Nem tudják nem látták nem érzik át a súlyát annak hogy ártatlan férfiaknak nőknek gyerekeknek kellett halálukig dolgoznia és/vagy gázkamrába menetelnie. Nem fogja fel és nem tudja átérezni min kellett azoknak az embereknek keresztülmennie, ha tudná a legkegyetlenebb leggonoszabb embernek sem kívánná.
2013. szept. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
73%
Én mindenképp tisztelem, a német állam megmentője volt.. aki nemet mondott a zsidó bankárok kizsákmányolásának és nem fizette a jóvátételt sem, amiért szintén csak a németeket okolták az első világháború miatt. És ha nincs Adolf Hitler.. a kommunista rezsim meg sem áll az atlanti óceánig. De a háttérhatalom összeesküvése végül a vesztét hozta és a túlerővel szemben ő 6 évig képes volt kitartani.
2013. okt. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!