Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A II. világháborúban, hogyan...

A II. világháborúban, hogyan kínozták és ölték meg a zsidókat?

Figyelt kérdés

Milyen módszereket alkalmaztak?

Hallottam például olyat,hogy a férfiak nemi szervét levágták, ami nem tudom,hogy igaz e, vagy volt e ilyen, de ehhez hasonló kínzások voltak?Nem is az,hogy átlagos, hanem amolyan különlegesen kegyetlen.

A gázkamrákon kívül milyen módszereket használtak még a zsidók meggyilkolására?


2013. aug. 13. 17:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
59%
jo...es hova tunt a 6 millio ember akik mind nyilvan voltak tartva????..am nem csak taborokban oltek oket. Ennek semmi koze ahoz,h a tortenelmet a gyoztesek irjak..egyszerűen akik nyilvan voltak tartva ˝eltuntek˝-erted? Meghaltak!! vagy szerinted az a 6 millio ember valami masik bolygora ment a haboru alatt?????
2013. aug. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
62%
Nem csak zsidókból haltak meg sokan, rengeteg katona és más civil is meghalt. Nem tudom mit kell úgy majrézni a zsidók miatt, akinek ennyire hiányoznak mennyen Izraelbe és nézze meg mit csinálnak ezek a tetűk a területszerzés érdekében. Biztos vagyok benne sok palesztin szerint kevesen haltak meg a világháborúban. Semmivel nem jobb emberek mint a nácik. Semmivel!
2013. aug. 14. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
77%

"Tények bizonyítják hogy lehetetlenség volt

azokban a táborokban annyi embert

megölni/hullájukat elégetni."

Olvasd el a Nürnbergi Naplót és Höss vallomását aki az Aushwitzi tábor parancsnoka volt. Napi 10 12 ezer ember volt a kapacitás a kemencék is folyton üzemeltek. A legelső áldozatok még a harmincas években haltak meg. Velük kísérletezték a Ziklon B-t. Csak abban a táborban kétmilliót öltek meg. Ezenfelül számítsuk hozzá hogy a magyar zsidók egy részét máshova is irányítottak pl Buchenwaldba. A többit megintcsak Hösst idézve megsemmisítették. Persze nem a gáz és nem a kínzások miatt haltak csak meg hanem az éhségtől a betegségtől vagy az embertelen munkától. A koncentrációs táborok személyzetét külön állították bíróság elé ahol ők maguk nyilatkoztak a zsidók kiírtásának tényeiről. A legutolsó per 1948 ban zajlott le. Lásd az irodalmat: A horogkereszt rémtettei, Nürnbergi napló, A Harmadik Birodalom hóhérai, Megtört kereszt, Martin Bormann második élete, Nürnbergi huszonkettő

2013. aug. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Sertés ***** válasza:
34%
Kedves 3.! Ezekről a szörnyűségekről már én is hallottam.
2013. aug. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
55%

Persze, mert a németek olyan idióták voltak, hogy inkább halálra kínoztak több millió potenciális rabszolgát, ahelyett hogy halálukig dolgoztatták volna(persze ez is kínzásnak számít, valamint a nőket ért rendszeres katonai bántalmazás is szinte biztos) De kérem? Hogy ki építettek volna egy rendszert, csak azért, hogy gázzal megöljék őket stb., mikor a kényszer munkától és az alultápláltságtól úgy is meghaltak volna?

Persze nyugodtan hihetünk az Auschwitzi koncentrációs tábort felszabadító szovjet hatalomnak és Sztálinnak, mert mind tudjuk, hogy ők az igazmondás kis tündérei és az igazság védőszentjei. Véletlenül sem akarták magukat világmegmentő hősnek beállítani és ezzel indokolni a szovjet kommunizmus sikerét(na meg a szovjet katonai stratégák géniuszát miszerint, ha látod hogy az előtted lévő katona társad menekülni próbál, lődd le).



Ha valaki igazságot keresne a holokausztról(100%-os igazságot ne is várj egy 70 éve történt eseményről) akkor olvasson el szinte minden írást a Holokausztról beleértve a szappanokat gyártó koncentrációs táboroktól kezdve David Cole történész írásáig/videóig és saját magának vesse össze a tanulságot.

2013. aug. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Sertés ***** válasza:
21%

Kedves 17-es! Vigyázz magadra, mert ez már gondolatbűn kategória! Csodálom, hogy még nem töröltek...

Egyébként ha nagy ritkán találkozok egy "kosztossal" én is felteszem a kérdést: Ha valaki nem komplett idióta, miért fuvaroz vasúton (ahol a saját katonáinak sem tud elég utánpótlást szállítani) milliókat ezer kilométereken át, ha leszállás után úgy is gázkamrába küldi őket? Szokásos válaszok: a nácik hülyék/aljasok voltak ezért én ezt nem érthetem, vagy: szappan és lámpaernyő...

2013. aug. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
14%
Nem baj... Már megtettem a feljelentéseket az Médiahatóságnál. Csak két feljelentést tettem
2013. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
15%
Ja mellesleg négyhatalmi bizottság volt és van Amcsik által felszabaditott tábor is
2013. aug. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
34%

"Ja mellesleg négyhatalmi bizottság volt és van Amcsik által felszabaditott tábor is"

Persze, de kérlek nézz utána, hogy az elgázosításos történetek melyik táborról szóltak, érdekes módon nem olvastam amcsik által felszabadított táborról ilyet, de lehet, hogy csak hiányos a tudásom.

2013. aug. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
50%
Mondok szivesen példát: Dachau, Buchenwald, valamint az a tábor ahol Kertész Imre is volt pl
2013. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!