Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Havi étkezés 50% 3 gyerekes...

Havi étkezés 50% 3 gyerekes támogatás megvonása a hó közepén? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szóval nem igazán értek ezekhez a dolgokhoz (lehet rossz helyen is tettem fel) elvált családban eddig anyummal laktam és most apumhoz kerülök 5évre és átiratunk (17 vagyok van egy öcsém és egy nővérem aki eddig egy háztartásban élt) a kérdések sokasága pedig:


Így elveszítjük a támogatásokat igaz? (ebéd, ingyen tankönyv)

Ha igen a következők :

a végleges áthelyezés szeptember 15 ezért még ingyen tankönyvet kapok viszont apu fél fizetése amit tartásdíjként adott tesóm ösztöndíja és egyebek megrekedtek... átíratás után még akkor vissza kell adni és megvenni a tankönyveket vagy idén még használhatom?


A menza befizetés így hogy "függőben vannak a dolgok" hangsúlyozom nem kapunk semmi "juttatást" félárú lesz vagy teljes?


Tudom hogy össze-vissza az egész és lehet nem is értitek de ha valaki ért ehhez vagy átment hasonlón kérem segítsen mert teljesen összezavarodtam .


Köszönöm hogy elolvastad:)



2013. aug. 21. 13:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Menjetek be apuddal a helyi Önkormányzat szociális osztályára és kérjetek Rendszeres Gyermekvédelmi Kedvezményt! Ha megkapjátok, térítés nélkül kapsz tankönyveket és kedvezményesen iskolai étkezést.
2013. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!