Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne elérni, hogy...

Hogyan lehetne elérni, hogy ne kelljen ledolgozni az áthidaló munkaszüneti napokat?

Figyelt kérdés

A helyi képviselőt kell nyaggatni vagy aláírásokat kell gyűjteni?


Úgy tudom,hogy olaszoknak nem kell,de rajtuk kívül is van még pár ország.Ráadásul nálunk az ünnep is kevesebb.


2013. aug. 24. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Dolgozz, lusta!


Pont az ilyen emberek nyavajognak, hogy nincs pénz semmire, amikor nyilvánvalóan a munkát elvégezni és a kötelezettségeket teljesíteni (helló, NAV) meg lusták hozzá.

2013. aug. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te meg tanulj meg a kérdésekre válaszolni. Az ilyen félremagyarázók miatt tart itt az ország:)
2013. aug. 24. 09:58
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Vegyél ki szabit azokra a napokra.

Mi lesz a következő? Akinek gyereke van, az ne dolgozzon az óvodai/iskolai szünetek alatt?

2013. aug. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kész vagyok ezektől a válaszoktól. Nem lehetne a tárgynál maradni?


Külföldön ez megoldott dolog. Még mindig nem kaptam választ.


Az egyik gond az,hogy most akkor ma milyen munkarend szerint kell dolgozni.

Egyébként előző: nem mindenki vehet ám ki szabit. Ha ügyeletet rendelnek el,akkor bent kell maradni.

2013. aug. 24. 10:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Pedig ott a válasz a kérdésedben. Nyaggasd a képviselőket. Vagy kezdeményezz népszavazást.

AZ egyik gond, hogy az ünnepek egymáshoz képesti helyzete miatt így is sokat ingadozik az egy évre eső fizetett ünnepek száma. Ha most az áthidaló napokat is fizetett ünneppé nyilvánítjuk, akkor mi lesz? Vagy hogy képzelted pontosan ennek a szabályozását?

2013. aug. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Olaszoknál úgy van,hogy akkor azt is ünnepnapnak nyilvánítják.
2013. aug. 25. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!