Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Világháború? Na ne már....

Világháború? Na ne már. (többi lent)!?

Figyelt kérdés
Beszélgetek a barátnőmmel,egyszer csak megkérdezi hogy hiszek e abban hogy világháború lesz...Ugyanaz egy idős bácsival,húsz éves férfival,14 éves takony gyerekekkel...miért?Amikor ezt kérdeztem tőlük akkor ezt felelték:Obama megtámadja Szíriát,és ezt a Kínaiak és az Oroszok nem hagyják és befognak avatkozni.És mi közük van ehhez???Válaszok:Orbán biztos rosszul dönt,Orbán is harcolni akar,Orbán szereti a sajtos krumplit....az utccsót egy 14 éves mondta -.- (egyiket sem találtam ki)Igaz ez?Szerintetek?

2013. szept. 1. 18:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Dehogy igaz, csak holnap kezdődik az iskola, és a tinik/kölykök szeretnének egy világháborút, mert akkor mehetnének a frontra a matekóra helyett.
2013. szept. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
38%
Szerintem lesz mert ez így volt pontosan. Ha Amerika megtámadja Szíriát akkor az Orosz beleavatkozik aminek aztán brutális vége lesz szerintem és Kína is.>>>szerintem<<<
2013. szept. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
21%
Első válaszoló, híradóban is már bejelentették ezt...
2013. szept. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%

Azért ilyenek az emberek, mert van internet és hozzá lehet könnyen férni a nemzetközi hírekhez, és mivel nem minden ember született politológus vagy hadi stratéga, ezért könnyen bepánikolhatnak egy háború esélyének hallatán.


Az emberek akiket felsoroltál tipikusan azon csoportba tartoznak, akiknek túl sok szabadidejük van.


Barátnőd valószínűleg fiatal, nem a munka stb. foglalkoztatja, idős bácsi egész nap otthon veri a f*rkát és megél, mert van nyugdíja, 14 évesnek manapság annyira könnyű az iskola, hogy jóformán semmit se kell tanulni, van ideje ilyen ökörségeket olvasni, egyszerűen ráérnek, azért ilyenek. A Kádár-rendszerben azért nem volt ilyen, mert mindenkinek kötelező volt dolgozni, az iskola szigorúbb volt, az emberek hamarabb kezdtek el karrierépítéssel, családalapítással foglalkozni, nem volt internet, a nyugdíjasoknak meg több maradt öregkorukra, el voltak a kertben a krumplitermesztéssel meg a tyúkok etetésével.

2013. szept. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
0%
Vagy is azt jelentették be ezt,hogy Amerika és Szíria... blablablablablablablablabla...
2013. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

# 2:

Szerintem meg olvass egy kicsit utána a dolognak. Oroszország egyértelműen nem fog nyílt háborút kezdeni az USA-val, ha megtámadják Szíriát. Maximum közvetett módon fognak nekik segíteni. Pont olyan lesz majd, mint Vietnam.


Egyébként semmi sem biztos, mivel az Obama visszatáncolt és a kongresszusnak passzolta át a labdát. Majd 9-10 körül fognak szavazni róla, de nagy az esélye annak, hogy nemet mondanak, mint a britek.


Ha csak nem történik addig valami false-flag, ami befolyásolja a közvéleményt és a szavazást.

2013. szept. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Minden szerencsétlen háborúból már világháborút jósolnak...


Az emberke egyszerűen szeretik várni a világvégét - valami szín az életükbe...

2013. szept. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

Kedves Getsuga Tenshou:


Ha holnap bejelenti az őszes bácsi, hogy holnap után belénkcsapódik a Hold, mert Obama a gravitációs pisztolyával ide húzza, akkor azt is elhiszed?

2013. szept. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
Már kíváncsi vagyok, hogy honnan szedik ezeket a szarokat az emberek, fél év után újra belenézek a híradóba, melyiket érdemes nézni, hogy ilyen butaságokat haljak?
2013. szept. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

9. A magyar hírekben nem nagyon hallasz róluk, max 1-2 riport ha mondjuk az elnök beszédet tart.


Ha tudsz angolul, akkor nézheted a BBC News-t élőben, rengeteg helyen fent van online, csak kicsit keresni kell :D


Ott szinte csak erről beszélnek mostanában.


Amúgy nem azért, de ha kitörni a világháború, vajon milyen kérdések lennének? Most nem akarok ezért egy külön kérdést kiírni, bár lehet :D


"A besorozás előtt baj, ha megcsalom a barátnőm? Szeretnék minél több csajt megdugni.


"A tartós tej kitart a háború végéig?"


"Nem lehetnék férfiként valahogy terhes, hogy elkerüljem a besorozást?"


"Ha megfázok, akkor felmentés kapok a háborúból?"


"Ha COD-ban leverem a ruszkikat, akkor az segít a háborúban?"


"A lőfegyverek melyik végéből jön a golyó?"


"Lehet a fegyvert köpőcsőként használni?"


"Miért nem küldjük ki a cigányokat, hogy ellopják Oroszország vas-réz készletét, tankjait?"


"A suli elmarad a háború miatt?"


"Milyen ruhát szoktatok hordani, amikor bombáznak? Divatos legyen."


"Ha rálövök egy bombára, akkor megmentem az embereket?"


"Magyarország nagyhatalom lesz?"


és végűl:


"Ha a háború alatt megdug a barátom, lehetek terhes?"

2013. szept. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!