Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki reménykede...

Van itt valaki, aki reménykedett a Jobbikban, de kiábrándult, vagy elundorodott tőle?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért?

2013. szept. 6. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Elkapták a Bajnaiphcihotitisz nevű vírust :)
2013. szept. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Nincsen.
2013. szept. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Majdnem rájuk szavaztam, de az hogy a zsidó nagytőkét utálja, meg az EU-t is egyáltalán nem tetszik szóval felejtős, hogy rájuk szavazzak. Egyedül a cigány kérdésre van jó megoldásuk...
2013. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

Mert elkezdtek össze vissza fröcsögni, hülyeségeket beszélni, Iránnal barátkozni. Elvileg antikommunisták, de a csőbalos exkomcsi Nyikos volt a pénzügyminiszterjelöltjük.

A gazdasági programja egy "kolbászból kerítés" jól hangzó, de tényekkel nem alátámasztott program. A 2010-es választások előtt ábrándultam ki belőlük.

2013. szept. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
A Jobbikosok nemzeti kommunisták, programjuk egy az egyban az, mint Ceausescu-jé volt Romániában.
2013. szept. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Én nagyon hittem bennük, rájuk is szavaztam.

Viszont az a retardáltság amit produkáltak az már sok volt.


A folyamatos ok nélküli zsidózás már röhejes volt, de nálam az i-re az tette fel a pontot amikor EU-s zászlót égettek.

2013. szept. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm eddigi valaszotokat!

Továbbra is várom a véleményeteket! :)

2013. szept. 6. 21:14
 8/8 anonim ***** válasza:
59%

"A folyamatos ok nélküli zsidózás már röhejes volt,"


Linkelnél nekem egy olyan videót amiben a zsidó szó, úgy hangzott el, hogy "te te gonosz zsidó mit képzelsz" és nem úgy, hogy "a zsidó nagy tőkés..." Ja! És persze Jobbikostól.


Mert általában erre már nem tudtok sem videót sem blogot linkelni egy Jobbikostól/ról sem.

2013. szept. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!