Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi lesz itt Magyarországon...

Mi lesz itt Magyarországon hogy fognak megélni az emberek?

Figyelt kérdés
Az általam lévő kisvárosban szinte minden fiatal kiment már külföldre. Nem kaptak munkát hiába tanultak volt akinek 2 évig nem volt munkája. A gyárak bezárnak az árak emelkednek. Én fél éve nem találok munkát a megélhetésünk veszélyben van már. Sokszor azon kell gondolkoznunk hogy vagy a csekket fizetjük be és éhezünk vagy pedig kaját veszünk és késünk a csekkel. Semmi munkalehetőség. Próbáltam már mindenhova beadni az önéletrajzomat de semmi vagy azt mondják túlképzett vagyok vagy pedig azt hogy nem megfelelő a képzettségem . Sajnos nekem sincs más választásom ki kell menni külföldre dolgozni viszont ahoz is szükséges egy alaptőke. Én nem értem a kisebbség segélyezését nekik adnak pénzt, a magyarok meg éhen halhatnak. Őket tanfolyamokra járatják a magyar emberek pedig söprögetnek. Szégyen ez az ország !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. szept. 18. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az országból ki van vonva teljesen a tőke.

Annyi pénz van külföldi adóparadicsomokban, hogy minden magyar emberre jutna 6 millió forint belőle.

Szóval az érték olyan 60 ezer milliárd forint körüli.

Ha ez így marad, nem is fogunk sokra jutni...

2013. szept. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%

"Kilehet vonva attól még a Magyar Ember szenvedhet nem lesz neki jobb ....."


Ezt a mondatot most nem értem. Pont azért szenvedünk, mert ki van vonva a tőke és nincs pénzünk, amitől pörögnének a dolgok.


"Itt csak a cigányok élnek meg olyanok mint a csótányok!"


Hát akkor élj úgy, mint a cigányok, ha neked az pálya. Én annál azért többre vágyom.

2013. szept. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nyilván nem akarok úgy élni mint a cigányok csak arra célzok ... hogy ők támogatásokat kapnak különböző juttatásokat mi meg semmit ..:)
2013. szept. 18. 11:07
 4/10 anonim válasza:
100%
Teljesen egyetértek veled. Én napi 8-10 órákat dolgozok, a cigányok viszont több segélyt kapnak 7 gyerekkel mint az egyhavi keresetem! Na, ez az ami abszurd.
2013. szept. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
mi a szakmád? mihez értesz?
2013. szept. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akiknek olyan képzettségük van amire a piac nem tart igényt azok sehogy, jobb esetben a szakmájukon kívül elhelyezkedhetnek alacsony fizetésért.
2013. szept. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5%

"Teljesen egyetértek veled. Én napi 8-10 órákat dolgozok, a cigányok viszont több segélyt kapnak 7 gyerekkel mint az egyhavi keresetem! Na, ez az ami abszurd."


Ezért nem szabad dolgozni. Én 35 éves koromban nyugdíjaztam magam azóta egy szalmaszálat sem teszek keresztbe és élek mint hal a vízben.

2013. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
óvodapedagógus
2013. szept. 18. 17:16
 9/10 A kérdező kommentje:
igen és mégis hogyan nyugdíjaztattad magad nem félsz h elveszik...??
2013. szept. 18. 17:18
 10/10 anonim ***** válasza:

7-es válaszoló,te egy zseni vagy.

Mi a foglalkozásod hogy ilyen Kánaán van arra felétek,hadd tanuljunk már mi is egy csöppet ?!

2013. szept. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!