Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi ez az Anonymous Operation...

Mi ez az Anonymous Operation Hungary?

Figyelt kérdés

Mert olvasgattam, hogy feltörték sok politikus honlapját (pl. Orbánét), és érdekelne, hogy kik ezek, és kik a tagjaik, meg hogy mit pattognak annyira.

És főleg az, hogy hogy nem találták még meg őket, ha meg igen, akkor hogy nem tiltották be az oldalukat.

Minden infóra kíváncsi vagyok, csak úgy szimplán érdekel.


2013. szept. 20. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Az Anonymus magyar vagy magyar érdekeltségű csoportja.

Senki sem tudja hogy kik.

Valószínűleg egymás személyazonosságát sem tudják.


Hogy mit vagy miért pattognak passz. Vannak jó dolgaik is. A SOPA és PIPA törvény is miattuk nem került bevezetésre. Viszont néha annyira liberálisok (vagy annak mutatják magukat) hogy hányingert kapok.


A különböző összeesküvés elméletekkel és "világmegfigyelés" elméletekkel ellentétben nem olyan nehéz dolog lerejteni magadat úgy a neten hogy az életben nem tudnak lekövetni.


Úgy tudom már le akarták lőni az oldalukat, két másodperc múlva ismét élt. Nem nagy kunszt másik domainről bejelentkezni vagy átmenni másik proxy szerverre.

2013. szept. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Az Anonymus op. Hungarynak nagyon kevés köze van az igazi Anonymushoz, nem is értem miért nem zárták még ki...

Egy magyarellenes, anarchista, drogos banda(a posztjaik 90%-a ebből a 3 témából jött ki(ez kb fél éve volt, akkor telt be a pohár, de szerintem nem nagyon változtak))

2013. szept. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ismerem az egyik tagot... És azért kérdezem, hogy hátha megtudok valamit. És végeredményben akkor az a lényeg, hogy a V mint vérbosszú mintájára rinyálnak, hogy igazságtalan a világ, miközben imádják a homikat és utálják a médiát? Mert kb ennyit értettem meg belőle
2013. szept. 20. 19:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az Anonymous teljesen másról szól, bár valóban a magyar részcsoport elég gáz a többihez képest és tenni nem sok mindent tudnak/tesznek.


Arról, hogy mi is ez az egész csoport vagy miről szól inkább nem kezdenék most kisregényt írni, a neten kint van, ha azt nem sikerült értelmezni és csak ennyi maradt meg, akkor fölösleges amúgy is.

2013. szept. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Anarchista hazai csoport. Az eredeti Anonymous eszmétől sok dologban radikálisan eltér. Mégis őrült energiákat ölnek abba, hogy azt a látszatot keltsék ők ugyanazok. Kapcsolatokat próbálnak szövögetni évek óta. Mindezt mondom némi bent töltött időszak után. Bohócok. Nulla script tudással, abnormális, ésszerű vector nélküli célokkal. Utolsó videójuk is a magyar állam ellen irányul, nem bal, avagy jobb oldal ellen. Megálltak a 4-5 éves sql támadási módszereknél, használhatatlan dorkokból szemezgetnek, és egygombos hackerprogramokkal "fenyegetik" a Magyar társadamat. DDos támadáshoz egy normális botnetet nem tudtak felmutatni. Akik magyarságukra büszkék, azokat is támadják. Ideje lenne egy igazi, magyar érdekeket is képviselő csoportosulásnak lassan.
2013. nov. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ideje lenne egy igazi, magyar érdekeket is képviselő csoportosulásnak lassan."


Valóban, de pont attól jobbak a komoly csoportosulások, hogy nem mindenhol hirdetik magukat, hanem szépen, csendben tevékenykednek.

Máshol nem folyik a csapból is ez, legalábbis nem ennyire, mint itthon.

2013. nov. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!