Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Washingtonban amikor történt...

Washingtonban amikor történt az a mesterlövészkedés (DC Sniper) az hogy is volt pontosan, illetve mi volt az oka?

Figyelt kérdés

Az idősebbik pacák miért gyilkolta csak úgy az embereket?


Valami olyasmit olvastam, hogy meg akarta mutatni a másiknak, hogy kemény az élet


2009. nov. 7. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem egészen így történt.

A pacák nem volt igazán idős,katonai múlttal rendelkezett,a társa egy fiatal srác volt.

A gyilkolás azzal kezdődött hogy a fazont elhagyta a felesége/barátnője(nem tudom pontosan),depressziós volt,és eltervezte hogy megöli a nőt,az utcán,egy mesterlövész puskával.

Ha jól emlékszem ez nem sikerült neki,viszont mást ölt meg,begőzölt,majd lelőtt még pár embert.

Arra nem emlékszem pontosan hogy mennyire szisztematikusan,vagy csak úgy találomra választotta e ki az áldozatokat. Régen olvastam erről. Mindenesetre akiket az utcán ölt meg,nagyon valószínű hogy találomra,vagy kompenzálandó az elszalasztott kiválasztott áldozatot.

Ha valaki akar akkor még hozzá tesz,vagy pontosít.

De ugye a gugli is tud ezt azt...

2009. nov. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

Még annyit hozzátennék,hogy a sniper,és a társa közti kapcsolat nem tudom pontosan min alapult,mivel a fiatal srác még szinte gyerek volt.

De van abban valami hogy az élet keménységének megmutatása is motiváció lehetett.

De a gyilkosságok hátterében biztos nem ez állt mint fentebb említettem. Ez csak a jéghegy csúcsa...

2009. nov. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!