Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti Hitlert mivel büntetnétek meg?

Ti Hitlert mivel büntetnétek meg?

Figyelt kérdés

2013. okt. 8. 21:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
Ugyanazt tenném, amit az első. :)
2013. okt. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
A Demokratikus Koalícióba száműzném.
2013. okt. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

Nem büntetném meg.

Annak is megvan az életútja, hogy miért lett olyan, amilyen. Gyűlölködés helyett jó lenne már végre a negatív események kiváltó okaival foglalkozni, elvégre ez már a 21. század vagy mifene...

2013. okt. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Chimera inkább kitüntetné. :)
2013. okt. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Vadai Ágnes ágyába vele!
2013. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%
Miért kéne megbüntetni?
2013. okt. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Én nem tüntetném ki, csak szólok, hogy ha továbbra is megy ez az egész gyűlölködés, nyomor és kilátástalan erőszak, ami Hitlert is kitermelte magából, akkor hamarosan jön egy újabb diktátor, akinek szintén szent meggyőződése lesz, hogy mindenkit le kell mészárolni, akinek tisztátalan a lelke, hogy végre szentté tegyük a világot vagy valami hasonló kétségbeesett agyrém, mint amilyen Hitlernek is volt.

Aztán meg majd megy a szörnyülködésetek, hogy de miféle dolog ez, hogy valaki ennyire gonosz meg rossz meg mit tudom én, de az okokat akkor sem fogjátok még mindig látni, aminek következtében újra és újra jön majd egy Hitler...

2013. okt. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

Bizonyos dolgaiért egyáltalán nem büntetném meg. Bár a rasszista hozzá állása és ahogyan a zsidókkal bánt az szerintem is tűrhetetlen meg hogy neki az volt a rögeszméje hogy csak a Német ember igazi ember. Lehet hogy egy idő után mindenkit ki irtott volna de ha ezt a zsidó ellenes meg ezeket a faji elméleteit igazán félre tette volna akkor azért jó dolgokat tudott volna csinálni. A Mein kampf könyvét még nem olvastam el, nagyjából tudom mi miről szól, de igazából ez az egész gyűlölködése egy bizonyos dolognak köszönhető. Amiről én tudok hogy nem vették fel egy művészeti egyetemre, pedig jó festő volt elég sok képe van fent a neten érdemes megnézegetni azokat is, és ott állítólag az egyetemi vezetőség vagy valami bizottság zsidókból állt és részben ez volt az oka annak hogy így bekattant.

A politikájával sem volt igazán probléma és azt tisztelem benne ahogyan kiállt a Németekért, bár furcsállom azt hogy eredetileg Osztrák származású és ott is született, tudom mi volt de valahogy ezt nem tudom felfogni igazából hogy mit miért, de már itt sántit a dolog hogy ott lehet egy párszor fejre ejthették őt. De alapjául véve ha mint festőként elérte volna céljait akkor lehet hogy ma már teljesen más világunk lenne, ami vagy jobb vagy rosszabb lenne, és talán még a 2. világháború sem történt volna meg mert belegondolva már ez is sokat számít.

Most nem akarok erről még 100 oldalt írni, de visszatérve a kérdéshez én nem az azonnali9 halállal büntetném, hanem kb ugyanazt művelném vele is ahogyan ő tette a zsidókkal, és persze mellé tenném még a haverjait is mert nyilván nem csak Hitler keze volt benne a dologba. De azt el kell ismerni hogy a világháborúig nagyon jó politikája volt és ahhoz képest elég jó messzire eljutottak a háború ideje alatt is, szinte Moszkvát súrolták csak ott befuccsolt a hadserege. Önmagába véve jó ember volt mert manapság nem látni olyat hogy egy kormányfő kiállna a saját néppért de ezek a rasszista képzelgései voltak azok amik elég nagy hátrányt jelentettek nála. Ha nyugton csendben ült volna a helyén és mondjuk ezt a zsidózást meg a háborút és a régi Német földek visszacsatolását elfelejtette volna vagy más úton oldotta volna meg akkor már normálisabb világban élnénk, és akkor a történelem órákon pozitívan lehetne rá felnézni mint most.

2013. okt. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
Kötelezném rá, hogy egy órát beszélgessen közgazdaságtanról egy mai szélsőjobbossal.
2013. okt. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2013. okt. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!