Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem mennek rá a rendőrök...

Miért nem mennek rá a rendőrök a nyíltan illegális szereket forgalmazó emberekre?

Figyelt kérdés

Facebook-on is több olyan oldalt láttam,ahol szteroidokat,fogyasztó csodaszereket,szintetikus drogokat árulnak.Emellett tele van az internet apróhirdetésekkel és a kutya nem szól nekik.


Bezzeg,engem a múltkor fél órán keresztül faggattak,hogy miért van nálam egy levél gyógyszer doboz és leírás nélkül,pedig csak mentem haza munkából az autómmal.



2013. okt. 11. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit a facebookon látsz, honnan tudod, hogy illegális?
2013. okt. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Danabol,Anabol,sustanon,adipex retard,susta,reductil stb...ezek mind illegálisak.
2013. okt. 11. 09:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert nincs rendőr.

Másrészt nem biztos, h tudnak róla, mert ha jelentik a Face törli.

Az is lehet, h külföldről megy az egész.

2013. okt. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"tele van az internet apróhirdetésekkel és a kutya nem szól nekik."


Te pl szóltál nekik, ha már egyszer megtaláltad?

2013. okt. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez egy nagyon jó kérdés.


Azért nem foglalkoznak ilyesmivel, mert akkor dolgozni is kellene, utána járni a dolgoknak, ami nem egy egyszerű feladat.


Sokkal egyszerűbb az autósokat baszogatni forever!

2013. okt. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én hívogassam a rendőröket,hogy elmondjam nekik azt,amit egyébként is tudnak?Felesleges...


Csak nem értem,hogy aki elszív itta környéken egy füves cigit,arra ugranak rögtön(mielőtt valaki megjegyezné,nem magamra gondoltam),de akik nagy tételben árasztják az emberek közé a sok retket,azoknak senki nem szól.

2013. okt. 11. 12:03
 7/8 anonim ***** válasza:

"Én hívogassam a rendőröket,hogy elmondjam nekik azt,amit egyébként is tudnak?"


Miből veszed, hogy tudják? Hivatalból nem nagyon indítanak nyomozást, csak bejeletntésre.

2013. okt. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Bezzeg,engem a múltkor fél órán keresztül faggattak,hogy miért van nálam egy levél gyógyszer doboz "


Látod csak foglalkoznak vele.


Szerintem nem számolnak be neked, hogy mikor és hány embert kapcsoltak le. De attól még szép számban kapják el őket.

2013. okt. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!