Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Megsajnáltátok t. i is a...

Megsajnáltátok t. i is a tegnapi RTL Klub Híradóban szereplő házaspárt, akik nem tudják a gyerek tovább tanulását finanszírozni?

Figyelt kérdés

A háttérben beépített kandalló, fehér cseréppel kirakva, ami alsó hangon vagy 500 ezer forint.

De szegények nem tudják fizetni...



2013. okt. 18. 14:31
 1/5 tetro ***** válasza:
Nem nézünk RTL híradót... Alap. Ha meg mégis, akkor nagy ívben teszünk rá, és nem siránkozunk miatta következő nap, hiszen egy showműsorról van szó.
2013. okt. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Én sem nézek RTL-t, de az egyetemisták nem kis hányada dolgozik a tanulás mellett, mert a család nem tudja támogatni a tanulmányaikat. Az emyémnek is dolgoznia kell, igaz ő szerencsés, mert sportolóként "csak" heti 7 edzésre kell mennie és hétvégenként mérkőzésre járnia, valamint mindezek mellett jó tanulmányi eredményt elérnie, hogy az ösztöndíj és az egyesülettől kapott támogatás elég legyen a megélhetéséhez. Sokan a hétvégeket dolgozzák végig, mások nyáron próbálnak tartalékot képezni.
2013. okt. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én végigdolgoztam az egyetemi éveimet, hogy tudjam miből finanszírozni... Szvsz bárkinek megy akiben van akarat.
2013. okt. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Linkeld be a riportot?

Menjen államira havi 15-20 ezret meg kolira elő lehet teremteni ha akarják.

Én úgy vettem észre, hogy nem telik egyetemre egyre inkább csak kifogásként használják az emberek.

Nekem pl sokkal olcsóbb volt az egyetem mint a középiskola.

2013. okt. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
+ diákhitel, + különféle ösztöndíjak
2013. okt. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!