Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A kozigallas. Gov-on hirdetett...

A kozigallas. Gov-on hirdetett állások nagy része csak kamuhirdetés?

Figyelt kérdés

Hiába küldözgeti az ember az önéletrajzokat a drága erkölcsi fénymásolatával együtt, még egy válasz se érkezik, hogy húzd meg a f..om. Ezek a hirdetések csak azért vannak fent, mert törvényben írják elő, hogy meg kell hirdetni, de valójában protekció nélkül lehetetlen bekerülni? Már megvan rá a jelölt, vagy tényleg van esélye földi halandónak?

Vagy egy nyomorult óvodapedagógus, dajka, pedagógusasszisztens álláshoz is leellenőriz a helyi Fidesz? Már csak úgy poénból, elküldtem direkt az ország másik végében lévő helyre az önéletrajzomat, hamis adatokkal, de le se x@rták.

Mi a véleményetek, tapasztalatotok?


2013. okt. 21. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok járatos benne, de biztos létezik a jelenség, hogy már megvan a jelölt és csak a szabályok miatt hirdetik meg az állást.
2013. okt. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában szoktak válaszolni, csak elutasítóan. :D Mivel én már protekcióval is próbálkoztam, de úgy sem jött be semmi, ezért úgy gondolom, hogy a hirdetések nagy százaléka tényleg csak kamu, de biztosan van közte valódi is, csak jól elrejtve. Továbbá valószínűleg nem a helyi Fideszen múlik, erről is van tapasztalatom.
2013. okt. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És úgy van, ahogy az első mondja: megvan a jelölt, de kötelező meghirdetni. Azt ezt előíró törvényt kellene eltörölni, legalább nem ültetnének el senkiben hamis reményeket.
2013. okt. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Egyetértek az utolsó válaszolóval. Semmi értelme, az ember csak reménykedik, mivel megvan a megfelelő végzettsége - bár tapasztalata ugyebár lehetetlen, hogy legyen a fenti okok miatt - motivált, príma önéletrajz, vadiúj erkölcsi...stb. És semmi. Biztos örül aki megkapja az állást, én nem is tőle sajnálom, sajnos ilyen ez az ország, meg gondolom máshol is van, csak az nem fair, hogy ennek ellenére hitegetik az embert.

Közben megtaláltam, hogy már más is tett fel hasonló kérdést. Az első válaszoló is remekül összefoglalta, hogy ő még volt olyan naiv, hogy úgy gondoltam, majd egyszer ezt a hazát fogja szolgálni, mint közszolga.

2013. okt. 21. 14:39
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

én egy embert ismerek aki mezeiként ilyen helyre bekerült ....aztán átment máshova valszeg jól tette mert aki protekció nélkül bejut az lehet hogy megérdemli a tapsot de simán lecserélik akármikor ha megjelenik egy protekciós és helyet kell csinálni neki...

valójában igen ezek le vannak zsírozva...legtöbbszőr a megjelölt jelentkezési határidőt követő napon már munkába is állnak ripsz ropsz

2013. okt. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Barátnőm nemrég volt állásinterjún, amit a közigálláson találtunk. Még nincs döntés, de legalább behívták.

Ha minden állást meg kell hirdetni ott, akkor azok is vannak, amikre még nincs.

Amúgy meg fel kell őket hívni és rá kell kérdezni, hogy mi van. Ha a hivatalos címre lett küldve, akkor le kellett iktatni a levelet és van nyoma.

2013. okt. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Gyakran hivatkoztok arra, hogy törvényi szabályozás az, hogy minden állást meg kell hirdetni, azokat is, melyeket belső pályázat vagy ajánlás útján töltenek be.


Melyik ez a törvény?

2013. okt. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az egy fo s oldal.Én is körbenéztem már rajta párszor.Oda nagyon finnyás munkáltatók raknak állásajánlatot, arra is már többnyire gondolom van jelölt.Dajka erkölcsivel, diplomával, toronyóra lánccal, meg a kiskutya f a sz a is elvárás...

Szóval, szerintem azon az oldalon dísznek vannak az álláshírdetések.

2013. okt. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

100-ból 10 állás valós ott

az is valami

2013. okt. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 PHP de kóder! ***** válasza:
vannak igazi allasok ott, nekem ez a szemelyes tapasztalatom
2013. okt. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!