Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit értenek MA az emberek...

Mit értenek MA az emberek Magyarországon liberalizmusnak?

Figyelt kérdés
milyen a liberalista felfogás egy emberben ? Segíti az embert ott ahol tudja,felderíti mindennek az okát ? ilyen ez? szeretném tudni,milyen a felfogásom e téren,és szerintem liberalista vagyok,de kerestem sokat a neten,élő példát nemnagyon találtam rá. Köszönöm előre is!

2013. okt. 25. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

A legtöbben ezt a kisebbségpátyolgató cuccost vallják és vannak páran, akik az ősliberalizmus hívei. Ez olyan liberalizmus, mint amit Kossuth is vallott például.


De nem értem mit akarsz tudni. Mi az, hogy felderíti mindennek az okát?

2013. okt. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
A mai libsik többsége hangosan ellenzi az erőszakot, miközben köpköd a jobbosokra, tüntetéseket szervez, kvázi meghazudtolja önmagát, de mivel ő liberális, ezért neki szabad. Ja, és a jobbosokat/neonácikat/fasisztákat stb. élve elégetnék, de a nagyrészt kisebbségi bűnözőket elvakultan védik, még ha tömeggyilkosok, akkor is nyalják a sggüket... hát ezek a mai liberálisok.
2013. okt. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Bajnait ő az igazi és tehetséges szakértői liberális politikus.
2013. okt. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
A libsik semmirevaló emberek.
2013. okt. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Itthon a liberalizmus(meg egész európában) azt jelenti, hogy az országban élő (nagy számú)kisebbségeket pozitívan kell diszkriminálni(lásd cigányság, ami iszonyat nagy szavazóbázist jelent),a többségi társadalom kárára.Minden olyan dolog védelme és segítése, ami a többségi emberekben felháborodást kelt(lásd meleg felvonulás), valamint a jobboldali értékek, tradíciók sárba tiprása.
2013. okt. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

Magyarországon?


Hát, van egy kevés ember akik tényleg liberálisak és hisznek benne, elfogadják a véleményed, nézetedet bármi is legyen az.

Ők viszont elég kevesen vannak.


És vannak a pol.korrekt liberálisok , ők vannak többen, többnyire az ő nézeteik jellemzőek....Szerintük a demokrácia mértéke attól függ, hogy mennyire nyalják ki a kisebbségek hátsóját.Támogatják a pozitív diszkriminációt ,de közben az egyenlőségről papolnak.

Szerintük ha egy kisebbség bűnözik ,nem tud beilleszkedni az rasszista és náci többségi társadalom miatt van, akik kirekesztőek.

Szeretnek bűnözőket pátyolgatni ,illetve bűntetteknél a sértettet , áldozatot hibáztatni.

Az eltérő véleményeket és nézeteket nem tolerálják, ha valaki nem olyan, mint ők akkor azt mocskolják.

2013. okt. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem a liberalizmus mocskolására voltam kíváncsi,mint ahogy itt a legtöbben leírták.. hanem valami olyasmire gondoltam,mint amit az első hozzászóló leírt. Neki köszönöm,de a többi hozzászólás mocskolódás jellegű.
2013. okt. 26. 12:53
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Mit jelent az ellenzői számára? Nos ha a lehető legrövidebben akarom összefoglalni, a liberalizmus magába foglalja és rendezettnek látszó rendszerré formálja, a fejlett világ létező összes kulturális és gazdasági hiányosságát, meg bármi egyebet ami nem szimpatikus számukra, ennyit jelent, nem többet, de nem is kevesebbet. Ehhez csatolnak még számos érdek és agytekervény feszítő elméletet, de maga a váz ez.


A másik kedvencem, az "igazi" liberálisokról szőtt fantazmagóriák, amik az első állatásnak egy sajátos variánsai, bizonyítva hogy az ember igenis képes fejlődni, bár az irányokról megint csak hosszú és meddő viták folynak, ez esetben a példának hozott frázisból kiderül, hogy az igazi liberális valójában konzervatív. Egy szemléletes cikk erről:


[link]


A liberalizmusról összefoglalóan az orosz Wikipédia cikkét ajánlanám, ha angolra fordítod a Google fordító segítségével egészen olvasható is marad:


[link]


Vagy ha ez nem fekszik, akkor marad a magyar verzió:


[link]

2013. okt. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 PHP de kóder! ***** válasza:

A libsik semmirevaló emberek.


fingod nincs arrol, hogy mi az a liberalizmus, retardalt jobbikos baratom


csak azt makogod vissza , amit mondanak neked, masra nem vagytok kepesek

2013. okt. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!