Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most ezek a hungaristák kik...

Most ezek a hungaristák kik is valójában?

Figyelt kérdés
Ezek most Hitleristák, vagy nagy magyar szeretők, vagy neonácik.. vagy mi az isten? Van egy hungarista tanárom, és ugye én úgy tudtam hogy azok rasszisták.. de ez a tanár beszélget a cigányokkal is.. Valaki magyarázza már el ezt. köszi :)
2013. okt. 31. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. okt. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hungaristák?


Mondjuk úgy, hogy a nácizmus magyarosított verziója ,bár néhány dologban különbözik, és bizonyos dolgokban sokkal lágyabbak, mint a nácik, például a hungarizmus nem tartalmaz olyan jellegű fejelméletet, mint a nácizmus.

2013. okt. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hagyuk már kérlek manapság az emberek divatból lesznek skinheadek, hungaristák stb... A legjobb mikor mindenki összevissza barátkozik mindenkivel akár cigánnyal is ááá... Legtöbjüknek arról szól a dolog, hogy kemények meg mennek leinni magukat (jah és kinek nem inge...).
2013. okt. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként kérdező, honnan tudod, hogy a tanárod hungarista?

Nem csak egyszerűen nacionalista?


Miért ne beszélgethetne cigányokkal?Ők is a diákjai.

Lehet azért beszélgetett vele, hogy viselkedjen rendesen és ne legyen olyan, mint a szülei.

2013. okt. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy akiket manapság hungaristának neveznek vagy éppen annak nevezik önmagukat, tényleg nem kell komolyan venni, mert valóban csak azért csinálják az egészet, hogy valahová tartozzanak és keménynek érezhessék magukat, ahogy a hármas is írja.


És a tanárod valószínűleg tényleg csak simán nacionalista és nem hungarista, legalábbis a hungarizmushoz több kell, mint egyszerű nacionalizmus.

2013. okt. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

" vagy mi az isten?

Van egy hungarista tanárom, és ugye én úgy

tudtam hogy azok rasszisták.. de ez a tanár

beszélget a cigányokkal is.."


Ha meg nem beszélgetne az lenne a bajod!

2013. okt. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne csak a zsidó médiából tájékozódj! A nacionalizmus, hungarizmus, nácizmus, fasizmus az ő agymosásuk szerint egy és ugyanaz, de valójában mind mást jelent.
2013. nov. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Zsidó média = RTL Klub, TV2 és a többi kereskedelmi csatorna úgy általában. Nagyon kevés mutatja a valóságot.
2014. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!