Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek Politikus?...

Hogyan lehetek Politikus? (Lent is)

Figyelt kérdés

Na szóval politikus szeretnék lenni. Egy saját pártot szeretnek alapítani.

1.Kerdés: Hogyan tudnék alapítani egy pártot?

2.Kérdés: Ha nem tudok, hogyan lépjek be egy pártba?



2013. nov. 9. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Előbb még tanulj.
2013. nov. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ha ennek sem tudsz magadtól utánanézni,akkor esélyed sincs.
2013. nov. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már utánanéztem sok kérdésnek, de nem annyira értettem meg őket.
2013. nov. 9. 19:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Na pont ezért nem tudsz politikus lenni. Gondolod, hogy ennyi ismerettel el tudsz odáig jutni? Ha igen, nem fognak a politikailag öreg rókák lépten-nyomon átverni?


Hogy kérdésedre válaszoljak: olyan ez, mint az autótervezés. Először az általános iskola, aztán középiskola, egyetem járműipari szakiránnyal, sok tapasztalat szerzése a területen, próbálgatás, egyszer csak menni fog. Ugyanez a politikai pálya is. A pártba belépés valahol az érettséginek, pártlapítás a diplomának felelhet meg. Aztán ott éveken át tapasztalatszerzés, és ha sok jó ötleted van, meg is tudod csinálni (pedig ellenzik), akkor egyszer csak politikus lettél.

Egy másik lehetőség, jó helyre születni, hosszú nyelv, semmi gerinc, fül csak a vezér felé - ez is bejöhet, de sokkal labilisabb.

2013. nov. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lopj ,csalj ,hazudj ameddig tudsz és ha még zsidó is van akkor fényes jövő áll előtted
2013. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kapuciner ***** válasza:

Azt azért tisztázni kéne magadban, milyen nézetet vallasz?

Mert azért valljuk be, megélhetési politikusként nem fognak mögötted toéongani a tömegek.Pl. engem mivel akarnál rábeszélni, hogy ellátogassak egy előadásodra? A belépés amúgy is fényévekre lenne...

2013. nov. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!