Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy szobrot állítottak Andrei Sagunának?

Figyelt kérdés

[link]


Nem tudom hol volt a szobor felállításakor az a sok ember aki ott volt a Horthy szobor ellen, szerintem ez sokat elmond.

Viszont ami haladás,hogy én például az RTL híradójából értesültem erről, ami azért nagy szó, hiszen a magyar érdekek mellett nem igen szoktak szólni.(ellene annál inkább)

Véleményem szerint a szobor hamarosan meg lesz rongálva vagy beviszik a templomba vagy leviszik a sötét pince sarkába.(esetleg odaadhatnák egy romániai románok lakta falunak) de szerintem elfogadhatatlan ,hogy egy ilyen szobor Magyarországon álljon.



2013. nov. 30. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Jellemző a baloldalra.

Egy percig sem tudnak nemzetben,népben gondolkodni.

Mindig is ilyenek voltak.

2013. nov. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jellemző erre az országra hogy mindenki Magyarnak mondja magát, de mégis csak a széthúzás és az ellenségeskedés megy. Lehet hogy ezek a Magyarországon élő nemzetiségiek csak kifelé mutatják hogy Magyarok? belül az anyaországukhoz húznak? lehet hogy ha dönteni kell nekik akkor belül mégsem Magyarok hanem Románok Szerbek Szlovákok stb stb? Lehet hogy ezért tart ez az Ország itt ??
2013. nov. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elfogadhatatlan, de egyházi különbirtokra, egyházi pénzből azt állítanak amit akarnak. Sem a kormány részéről (illetve annyival, hogy nem jöttek el) sem a civilek nem szóltak bele a szoborállításba ezúttal, így megépült.


Hogy mi lesz majd vele, az már egy másik kérdés...

2013. nov. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3-as


Remélem a Horthy-szoborral kapcsolatban is ez a véleményed.

Egyébként meg mindenki azon van,hogy hát csak egy szobor, aztán csak egy utca,csak egy falu,csak egy város, csak egy megye, csak egy országrész, jaj ne elcsatolják, na mindeeeeeeegy.

A románok,szlovákok,szerbek is mindent megtesznek annak érdekében,hogy eltűnjön a magyarság az országukból, nem igen örülnek ők sem ha egy magyarnak állítanak szobrot, (pláne egy román ellenes magyarnak nem engednék)

Tehát szerintem ennek nincs helye bárki fizette.Provokatív...(én nem mondom,hogy a Horthy-szobor nem az, csak azt valamiért bizonyos magyarok(?) jobban sérelmeznek mint egy nyíltan magyarellenesnek mondott ember szobrát)

2013. nov. 30. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!