Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha Hitler győzött volna,...

Ha Hitler győzött volna, akkor a Holokausztra sem került volna sor?

Figyelt kérdés

A zsidók fizikai megsemmisítését a nácik már a vereség tudatában kezdték meg. Egy győztes náci Németország "mindössze" kitelepítette volna a zsidókat Európából (ahogy erre a háború előtt születtek is tervek).


Vagy tévednék ezzel az okfejtéssel?

Komoly válaszokat kérek, nem zsidózást. Köszönöm!



2013. dec. 8. 19:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"Hitler nem csak a pénzük miatt írtotta a zsidókat, ahogyan a cigányokat sem csak a hasznavehetetlenségük miatt kezdte el írtani

a puszta létezésük zavarta"


Szerintem elég sokakat zavar ma is a létezésük. Normális embert nem is izgat, mi történik olyanokkal, akiket szívből utál és akikről tudja, hogy rombolják a társadalmat. Azt hiszem, Hitlerről csak jó véleménye lehet egy jó erkölcsű embernek.

2013. dec. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

én pedig ismerek rendes és tisztességes zsidót is és cigányt is

és valahogy nem töltene el jó érzéssel, hogy gázkamrában végzi a származása miatt, de ha ezért erkölcstelen vagyok akkor vállalom

2013. dec. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
51%

"Azt hiszem, Hitlerről csak jó véleménye lehet egy jó erkölcsű embernek"


Egész egyszerűen elmebeteg vagy.

2013. dec. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Hitler, győzelme esetén a holokausztot is befejezetté nyilváníthatta volna.
2013. dec. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

hat igen!!igy beszel egy igaz magyar!!

-es megfhogy nem nacik mi??mocskos lelku elvetemult a nemete segget tisztara kinyalo nepseg volt 1933

2013. dec. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

-45 kozt!!

ez lemaradt!!

2013. dec. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
ha szerintetek ez elmebetegség és Hitler erkölcstelen volt, akkor semmit sem tudtok róla és tetteiről, csak annyit amennyit mutat nektek a cionista média. tudjátok egyáltalán, hogy miket tettek a kommunisták? Kun Béláék? ti nem vagytok százasok. minden normális ember szívből utál egyes kultúrákat. azok az emberek, akiket védtek, akkor is hazudnak, amikor kérdeznek... épp most láttam egy videót, egy értelmesnek, rendesnek látszó védettetek össze-vissza hazudott, trükközött teljesen természetes, magától értetődő módon, miközben ugyanígy nácizott, meg sajnáltatta magát, hogy őt üldözik
2014. jan. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!