Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyarországon miért fontosabb...

Magyarországon miért fontosabb a menóra, mint a kereszt?

Figyelt kérdés
Egyik nap megrongáltak egy menórát, országos hír volt, mindenki megdöbbenésének adott hangot, elhatárolódott, nácizott stb. Nemrég egy keresztet öntöttek le festékkel, máshol fel akarták gyújtani, kidönteni. Erről éppen csak egy-két újság rövid híreiben lehetett olvasni. Elítélem amúgy mindkét esetet, egy szobor vagy emlékmű vagy akármilyen jelkép megrongálása gyáva cselekmény. Azért felteszem a kérdést, miért van ekkora kettős mérce? A zsidóság az ország népességének töredékét teszi ki, a keresztények azért mégis sokkal többen vannak.
2013. dec. 13. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Mert a keresztényeknek nincs akkora hatalmuk, mint a zsidóknak.
2013. dec. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Foglalkoztak speciel ezzel is:

http://www.youtube.com/watch?v=GwbMBekPJK8

2013. dec. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%

A zsidóknak nagyobb a befolyása.

Gyakorlatilag sérthetetlenek, bírálhatatlanok.


A kereszténység ma már nulla.

A Vatikánnak, egyháznak semmi befolyása.


Pedig a bibliában is írnak a zsidókról, épp ma néztem....

2013. dec. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Jajjjjjjjjj

Történik egy országban egy nap kb százezer esemény, amivel lehetne foglalkozni. Ebből foglalkoznak százzal. Te pedig kiszeded a neked megfelelőt a százból meg a 99900-ból, és úgy hivatkozol rá, mintha jelentene valamit. Ezt nevezik manipulációnak. Jelentkezz a kurucra "újságírónak".

2013. dec. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem lenne ekkora ügy belőle, ha a keresztények végre nem a többi vallással lennének elfoglalva, hanem a sajátjukkal. Nagyon unalmas már ez a vallásosság.
2013. dec. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Őszintén, nekem eddig halvány gőzöm nem volt, mi a fene az a "menóra", a Wikipédián kellett rákeresnem. Hát, gyertyákat lehet rakni bele, szerintem giccses...

Te kérdező, nem veszed észre, hogy - úgy igazából - pár unatkozó diákon kívül a kutyát nem érdeklik sem a zsidók, sem a vallásuk?

2013. dec. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem vagyok unatkozo diak,se nem kutya ,de zsido sem.

a kultura,vallas erdekes dolog,ha nem bunko az ember.

2014. dec. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!