Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ismertek magyar és külföldi...

Ismertek magyar és külföldi rasszista zenekarokat?

Figyelt kérdés
2013. dec. 14. 18:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Landser,Gestapo... magyarra talán Titkolt Ellenálás,A.M.F mást nem ismerek
2013. dec. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Divizió88.Bár ez nemcsak rasszista, neonáci is.Igen, a fent említett TE.Meg az Egészséges Fejbőr is (ahogy a neve is sugallja) skin zenekar, nekik is van rasszista számuk...Pl. a Fehér Karácsony, de csak koncertváltozat, a stúdiófelvétel cenzúrázott.
2013. dec. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Saga , egy svéd banda.


Szerintem totál vállalhatók.Nem olyan ordítozós, primitív micsodák, mint a többi banda.


http://www.youtube.com/watch?v=zjr81A6Al9c


Emellett, az énekesnő is jól néz ki.

2013. dec. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ismerek.


A Final War elég jó. Amerikaiak.

2013. dec. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A Saga az valóban nagyon szép.
2013. dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

magyarból inkább Hungarista jellegű együttesek vannak ... A Divízió88 meg olyan gyerekes,és rossz minőségű "zenéket" csinálnak,jó persze kinek mi az igénye alapon...

Egyébként a Landser (német) egész igényes,és hallgatható.

2013. dec. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"A Saga az valóban nagyon szép."


Én is bírom tehetséges a csaj.

Igazi szélsőjobboldali Madonna.


Nem szeretem az ilyen Divízió88 és ahhoz hasonló stílusú zenéket.


Saga stílusa meg pont jó nekem.

2013. dec. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
jó hangja van a Saga énekesnőnek tényleg :)
2013. dec. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

a Divízió 88 azért csinál rossz minőségű felvételeket, mert nincs akkora hallgatottságuk, hogy stúdiós változat legyen vagy hogy klippet csinálhassanak

amúgy itt nálunk még van a Vendetta és a Radical Hungary is szerintem az, valamint még a Romantikus Erőszakot érdemes megnézned, bár az utóbbi kettőt nem tudom biztosra

Németországban van még a Rammstein, nekik van egy Hitlerről szóló daluk, szóval sanszos, hogy ők is rasszisták, de mondom, inkább nézz utánuk, nem vagyok bennük biztos

2013. dec. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Persze, Egészséges fejbőr, Jogos önvédelem, Hunnia... Külföldiből pedig ott a Skrewdriver, Landser, Division Germania. Ezenkívül még van sok, de ezek sem alapból a rasszizmusra helyezik a hangsúlyt. Elég sokat mondanak a mai társadalomról, történelemről is a politikai mondani való mellett.
2013. dec. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!