Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akkor ez mégsem csak egy...

Akkor ez mégsem csak egy szélsőjobboldali marhaság?

Figyelt kérdés

[link]


Eddig én sem hittem el, amikor azt mondták, hogy a zsidók gonoszak meg alsóbbrendűnek tekintik a nem zsidókat.


Amikor olvastam a cikket, szó szerint le voltam döbbenve.


A zsidók körülbelül hány százaléka gondolkodhat hasonlóan?

Akkor tényleg kell tőlük félni?Veszélyesek?



2013. dec. 15. 09:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Izraelben valóban nem túl népszerűek a palesztínok... Ahogy a cikk is írja, ez egy ultraortodox zsidó volt. Az alig vallásos vagy kevésbé "radikális" vonalat képviselő zsidók közül sokan ki is békülnének a palesztínokkal...
2013. dec. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nem a palesztinokra gondoltam, hogy kígyónak nevezte őket.Mi is elmondjuk mindennek a cigányokat.


Én a rabbi úr másik szövegére gondoltam.


"sten csak azért helyezte a Földre a nem zsidókat, hogy a zsidókat szolgálják. "


"A gójok azért születtek, hogy minket szolgáljanak. Enélkül nincs helyük a világon - csak azért léteznek, hogy Izrael népe számára végezzenek munkát. Miért van szükség a gójokra? Dolgozni fognak, szántani, aratni. Mi ülünk, mint egy úr, és eszünk.

2013. dec. 15. 09:44
 3/21 anonim ***** válasza:
20%

Hát igen, milyen meglepő és véletlen.

Biztos egyedül gondolja így....

2013. dec. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%

Miért gondoljátok, hogy minden zsidó egyformán gondolkodik?

Minden nép tagjai között vannak okos és ostoba, rendes és aljas emberek.

A magyarokról talán egyformák?

Ésszerűtlen dolog egy ember viselkedése alapján egy egész népről általános következtetéseket levonni.

2013. dec. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
szélsőjobbos párt van A kormányzó pártok között nem?
2013. dec. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%

Ja még a hazájában és rasszistának és kirekesztőnek tartották a fanatikus közösséget vezető szefárd főrabbit. Biztos rengetegen egyetértettek vele.


A népszerűségét meg annak köszönhette, hogy neki és az általa vezetett egyházi közösségnek minidig volt pár fölös milliárdja némi szociális demagógiára. És érthető módon a népszerűsége miatt a Likud folyton összeborult velük is, csakhogy kormányon maradhasson.

2013. dec. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem az ilyen ultraortodoxokat nem helyes a szekularizált európai politika képviselőihez mérni. Inkább a keresztény szekták képviselőihez... emlékeim szerint nekik is elég vad elképzeléseik szoktak lenni időnként.

Amúgy egyetértek az egyik fenti hozzászólóval, minden népben vannak tisztességes emberek és gazemberek is. A magyarok között is, sajnos...

2013. dec. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%
Mi sem örülnénk, ha a magyarokat Hegedűs Lóránd cselekedetei alapján ítélnék meg.
2013. dec. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Azért Hegedűs Lórántot elég durva itt emlegetni...
2013. dec. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

a szélsőjobboldaliak meg magukat tartják felsőbbrendűnek és mindenki mást genetikai hulladéknak

amúgy sokan pont ez a kijelentés miatt utálják a zsidókat, de természetesen csak nagyon elenyésző számuk gondolkodik így

nem az ilyen zsidók haltak meg gázkamrákban...

2013. dec. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!