Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem lehet tüzet nyitni...

Miért nem lehet tüzet nyitni a Földközi-tengeren érkező menekültekre?

Figyelt kérdés

Gondolom az EU országainak vannak rombolói, cirkálói és miegymás. Miért nem mennek oda és lövik pozdorjává őket?


http://www.youtube.com/watch?v=NN2IWT8p2uc


Az oroszok megoldották!



2013. dec. 15. 11:18
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
20%
Mert az európai vezetés lezülleszteni akarja a nemzeti lakosságot. Hogy keveredjenek és ne legyen pl senki ehte angol vagy francia. A lakosság tiltakozik de mint itthon ott sincs beleszólás. Mellesleg olcsó munkaerők. Persze Izraelbe tilos bemenni.
2013. dec. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
79%
Te el is olvastam, ami oda van írva vagy valami? Ezek kalózok és nem menekültek.
2013. dec. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
71%
*olvastad
2013. dec. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

Azért tüzet nyitni mégsem kellene.


De a határokat nem szabadott volna megnyitni.

Pont az ilyen dolgok miatt vagyok euroszkeptikus.

Mert az EU-nak nem számítanak az etnikai európai emberek, európai kultúra, európai értékek.

Csak a bevándorlók meg a cigányok meg a hasonlók.

2013. dec. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

"Te el is olvastam, ami oda van írva vagy valami? Ezek kalózok és nem menekültek."


És a bevándorlókról lepattan a golyó, vagy mi?

2013. dec. 15. 11:34
 6/39 anonim ***** válasza:
75%

"Miért nem lehet tüzet nyitni a Földközi-tengeren érkező menekültekre?"


Mert elsősorban emberek vagyunk. Persze ettől még simán lőjük egymást, tehát nem ez az alapvető ok, amiért nem. Az ok az, hogy "mit mondanának mások". Na és ez jelenti azt, hogy "emberek vagyunk".

2013. dec. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:

"És a bevándorlókról lepattan a golyó, vagy mi?"


Látom nem érted a lényeget. -_-""

2013. dec. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 tetro ***** válasza:
32%

11.38

Te első sorban ember vagy. Azt hiszem én is. A kérdező esetében szinten biztos vagyok benne, hogy ő első sorban inkább valami ragadozó állat.

2013. dec. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
67%
Mert a gyilkosság bűn!
2013. dec. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

"Mert elsősorban emberek vagyunk."


Igen, emberek vagyunk és élni akarunk. Mégpedig békésen és nyugodtan. Amit gátol a sok jöttment.


"Az ok az, hogy "mit mondanának mások". Na és ez jelenti azt, hogy "emberek vagyunk"."


Ha az EU rendelné el a védekezést, akkor ki mondana micsodát? Az EU felett nem nagyon áll már senki, csak esetleg az ENSZ, de ott is leginkább EU-s vezetés van.

2013. dec. 15. 11:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!