Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Máshol is bajok vannak a...

Máshol is bajok vannak a liberális szomszédokkal?

Figyelt kérdés

Nem tudom, annyira benne van a mindennapjaikban ez az ideológia.


Budapest egy jó környékén élünk, elég liberális környék, mármint sok az ilyen ember errefelé.


A gimnázium, ahova jártam ott volt egy történelemtanár, aki szintén nagyon szélsőségesen liberális volt, meg nagyon elfogult és ezt belevitte az órákba is.

Engem, ez rendkívül zavart, így beküldtem édesanyámat,aki különösen utálja a liberális embereket.Így a tanár kapott egy fegyelmit és a következő évben nem tanította az osztályt.

Az igazság az, hogy nem zavart annyira az elfogultsága, csak megakartam leckéztetni egy libsit, az osztály természetesen mellém állt ebben.


A környékbeli libsik ismerik ezt a tanárt, biztos együtt járnak szegregáció ellenes tüntetésre vagy nem tudom.(Komolyan ilyenekre járnak).


A tanár meg mindenféle pletykát terjesztett rólunk, hogy apám maffiózó, meg hasonlókat.

Gyakran vitáztam ezzel a tanárral, szóval engem mindig is utált.


A környékbeli libsik már az elején sem szerettek, de már kifejezetten utálnak.


Az egyik libsi anyuka elnevezett Göbbelsnek, mert a gyerekei akikkel jóban vagyok, velem értenek egyet és nem az ő idióta multikultis baromságiban hisznek.

Ezért tiltja is tőlem őket.

Szerinte én kimosom az agyukat, pedig nem is, csak felvilágosítom őket, hogy mi folyik igazából.

Az anyucika igazi toleráns liberális, aki elfogadja a más nézeteket, igaz?



Gyakran sértő dolgokat is mondanak a származásomra, hogy volt kiről örökölnöm mindezt.

Apám német, ő is hasonló elveket vall, mint én.


Volt, amikor a postaládánkba horogkeresztes papírokat raktak.



2013. dec. 15. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés kamu.
2013. dec. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kamu, méghozzá egy tizenéves agyszüleménye.
2013. dec. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig ez igaz. Én is ott voltam.
2013. dec. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Engem, ez rendkívül zavart, így beküldtem édesanyámat,aki különösen utálja a liberális embereket.Így a tanár kapott egy fegyelmit "


:D


te vagy az ász!

2013. dec. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Volt, amikor a postaládánkba horogkeresztes papírokat raktak." - hát ez nagyon kemény. Ragaszd ki a falra. :D


És akkor most szerinted tenni kéne bármit is ezekkel? Szerintem hagyd a francba. Az iskolában meg nem politizálunk, egyik oldalról sem. Ha a tanár nagyon elfogult, akkor persze lehet neki szólni, aztán jelenteni, ha nem hagyja abba.

Én is budapesti vagyok, de ilyen liberális-problémám nincsen. Nem kell nekiállni hitlerkedni, és akkor valószínűleg nem is lesz.

2013. dec. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!