Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Megjön a szoc segély még...

Megjön a szoc segély még szilveszter előtt? Tavaly megjött csak azért.

Figyelt kérdés
Vagy nektek mikor jött meg? Mikorra várható? előre is köszi

2013. dec. 27. 13:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sztem ötödikéig.
2013. dec. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az durva.:) Még a családi is előbb ér ide.:) Pedig nálam mindig fordítva van. Előbb jön a segély aztán a családi.:) Köszi a választ
2013. dec. 27. 13:23
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
Inkább dolgozz, ne a segélyt várd! Hidd el, neked is jobb lesz és még élősködő sem leszel az állam nyakán. Gondolom jól be akarsz vásárolni piából, hisz munkába úgy sem sietsz.
2013. dec. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Dolgozni kéne és nem segélyből csinálni a szilveszteri bulit.
2013. dec. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ennyiből látszik mennyi idióta van Magyarországon:))) Nem tudjátok mi a helyzet,de már ide pofátlankodtok a nagy "okoskodó" szövegetekkel.:) Ha ennyire nagy a pofátok csöngessetek be minden róma házba hogy menjenek el ő is. Legalább én magyar vagyok.:) De tuti nekik nem mernétek a szemükbe mondani...

Egyébként meg még így is jobban teljesítek mint ti.:) De ha a politikusok lophatnak,akkor énis. ;)))

2013. dec. 27. 13:59
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Szóval még lopsz is? Most erre vagy büszke h úgy élsz mint egy cigány? grat hozzá. Attól h vki lop még téged nem jogosít fel arra h te is lophatsz.
2013. dec. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%

És ha magyar vagy akkor mi van? Ez még nem jogosít fel arra, hogy lopj, élősködj.


Egy élősködő, tolvaj magyar semmivel sem különb mint egy cigány! Pont.

2013. dec. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"lopni" nem lopok.:) de nekem nem az a legfontosabb,hanem a családom,hogy ők legyenek biztonságban...Tudod... itt ahol élek eleve nincs is munka...

Sok munkám volt már életem során nem azzal van a baj,hogy nem dolgozok. Most is dolgozom csak külföldön.:)

Nem fogok itt rohadni sza.ros 50 ezerből,3 gyerekemre,számlákra,unokámra,lakásra,beteg férjemre stb stb.

Ha másnak megfelel akkor próbáljon így élni,nem értem neked pl miért fáj az ha én ezt teszem:) Semmi sem fog változni tőle. Max a nyugdíjazás,de mire kb nyugdíjas lehetsz addigra már meg is halsz.:)

2013. dec. 27. 14:04
 9/15 anonim ***** válasza:
60%

"Most is dolgozom csak külföldön.:) "


Akkor mégis csak lopsz! A magyar államtól! Szociális segély kell, de közben dolgozol külföldön. Szégyelld magad! Nem azért mert külföldön dolgozol, hanem azért, mert meglopod a magyar adófizetőket!

2013. dec. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Na de már látom,hogy miért nincs fent ilyen kérdés,mert normálisan nem tudtok válaszolni,csak idepofátlankodni.:))

Egyébként meg nem nekem kell csak a lányomnak,de azért vicces volt.


Kösz a válaszokat.

Esetleg ha normális ember jön és a kérdésemre válaszol azt még megköszönöm

2013. dec. 27. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!