Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mekkora támogatása lenne...

Mekkora támogatása lenne Magyarországon egy Európa-párti szélsőjobboldali csoportnak?

Figyelt kérdés

A Jobbik erősen Európa-ellenes. A kínaiakkal, az irániakkal, a törökökkel barátkoznak, sőt az utóbbiaknak még az EU-tagságát is támogatják szerintem az turáni-sumér-őstürk mániájuk miatt.


Valamint az lenne még a kérdésem, hogy személy szerint te mennyire támogatsz egy ilyen mozgalmat és milyen formában?



2014. jan. 16. 17:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért, most keltem fel és még kicsit félkómás vagyok.
2014. jan. 16. 17:29
 2/9 anonim ***** válasza:
Hál Istennek semekkora. A probléma az, hogy még ennél is sovinisztább szervezeteknek hatalmas a támogatottsága.
2014. jan. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2-es, kifejtenéd bővebben, hogy mi a problémád?

A sovinizmust például elég sokféleképpen lehet értelmezni.

2014. jan. 16. 17:44
 4/9 anonim ***** válasza:
10-15 százalék.
2014. jan. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most az emberek többsége nagyon EU ellenes, így szerintem nem túl nagy.
2014. jan. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"A sovinizmust például elég sokféleképpen lehet értelmezni."


Annyiféleképp definiálod, ahogy akarod.

2014. jan. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most még nem túl nagy, de mondjuk 10 év múlva, amikor itt is elég nagy lesz a létszáma a menekülteknek, szerintem egy 5-10%-ra reális esélyük lehetne.
2014. jan. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mivel a bevándorlókat nehezen hibáztathatjuk amiért itt tartunk, ahogy a szomszédainkra sem tudunk gazdasági téren mutogatni. A zsidók elleni küzdelem nemigazán megfogható, mert az ellenség nehezen látható és messze is van Izrael és alvó ügynökei, primer ellenségképnek nem jó. A cigányok meg inkább a közérzetet rontják, különösebben nem fájnak nagyobb összegekbe, gazdasági bajainkért őket megint csak nem lehet okolni, pláne hogy még jobban meg is szívták mint mi. Kit hibáztathatnánk, ha nem Európát?


Mielőtt megjegyeznéd, a (részleges és oldalfüggő) önkritika gyakorlását a magukat patriótáknak vallók nemzetgyalázó módon már elkezdte a baloldal, így az sem marad terítéken. már pedig hibáztatni nagyon szeretne a magyar nép valakit.


Van néhány mozgalom mai ilyen húrokat penget, a támogatottságuk meg látszik mekkora.

2014. jan. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogyha Magyarországon nagyobb lenne az egyesült Európa támogatása, akkor egy Európa párti szélsőjobboldalt termelne ki a társadalom és nem euroszkeptikust.
2014. jan. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!