Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Külföldre vándorlók: mi...

Külföldre vándorlók: mi motivál a döntésetekben?

Figyelt kérdés

Konkrétan miért mentek külföldre?

Megtakarítás, avagy teljesen új élet megteremtése céljából?

Nem kell lehurrogni, én is itt élek, ezért nem kell a jelenlegi hatalommal megindokolni a döntéseteket, mivel ez nem ad választ a kérdésemre. Előre is köszönöm a válaszokat.


2014. jan. 28. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyelvtanulás, pénzszerzés (ami meg is marad)
2014. jan. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nyelvtanulas a gyerekeknek es a hitel visszafizetese. Amugy nagyon NYUGODT itt az elet!


Van ido sportolni, kirandulni es konyvet olvasni. De mi biztos, hogy nem fogunk veglegesen itt maradni.

2014. jan. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mert külföldön nem gyökerek ám az emberek...

Az USÁban vagy Franciaországban állítom h h kilométerekkel ostobább vagy s. ggfejebb az átlag ember. Persze el lehet menni északra, csak ott meg nem ehetsz mást, csak halat :D

2014. jan. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kiszámíthatóbb, nyugodtabb életvitel és magasabb fizetés. Ezek motiváltak főként. 5 éve élek külföldön, amiket otthonról hallok elszomorít, vállalkozni akartam, de az adók megfojtják a próbálkozást, így itt kezdtem vállalkozni, mert jobbak, barátibbak a feltételek.
2014. jan. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#3

Azt én is remélem hogy nem kell soha visszamennem abba a putriba a gyökerek közé."


Nem fogsz hiányozni a kutyának sem. :)

2014. jan. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem a penz, mert en otthon jol kerestem, sajat lakasom is volt.A gyerekeknek jovo, meg egy nyugodtabb elet motivalt. Hulye ember itt is van, de nem mindegy milyen aranyban. Itt sokkal turelmesebbek, kedvesebbek az emberek.
2014. jan. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bontsuk ezt két részre.


Különbséget kell tenni azok között akik kimennek mosogatni, illetve azok akik reális karrier elképzeléssel mennek ki.

Utóbbiak általában megtalálják a számításaikat, a többiek szép csendben hazakullognak.

2014. jan. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7:


Szoval szerinted a hazajovetel es a realis karrier kozott egyertelmu kapcsolat van. Van aki otthon is ugyanugy atlag felett el a szakmajabol es kulfoldon is.


Erdekes, hogy nem erzelmi oldalrol kozelited meg, pedig nem elhanyagolhato tenyezo.

2014. jan. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt amit előttem is mondtak: biztosabb, nyugodtabb, kiszámíthatóbb élet, magasabb fizetés


Másrészt külföldön sokkal keresettebb a jövőbeli szakmám a a szakmámra vonatkozó törvények miatt.


Harmadrészt pedig az emberek miatt. Nem akarok senkit sem megsérteni, akinek nem inge ne vegye magára. De itt az országban az a hihetetlen irigység, rosszindulat és közöny ami az emberekben van az számomra valami elképesztő, és nem a jó értelemben.

2014. febr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!