Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha visszaállítanák a sorkatona...

Ha visszaállítanák a sorkatonaságot, akkor az olyan embert is köteleznék akinek már biztos munkahelye és családja is van?

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 16. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Eddig is csak a tanulói jogviszonnyal lehetett megúszni, ezután is így lesz.
2014. febr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt osztálytársam azért maradt technikusin, hogy suli miatt ne sorozzák be. Szóval szerintem nem, bár 18-20 évesen ritka az akinek családja van.
2014. febr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy köteleznék, miért ne?

Nekem a volt sógorom még éppen hogy bele esett ebbe hogy katonának mehessen de elment továbbtanulni, azt tudom hogy tanulói jogviszonnyal ezt meglehet úszni.

De ez kamu amit itt írnak már a TV meg a rádió is ezzel a témával lenne tele....

De amúgy ha visszaállítanák én elsősorban a munkanélkülieket hívnám be, az iskola kerülőket.


De ha azt vesszük ez már egy ideje kötelező, de csak akkor soroznak be ide embert ha adott esetben vagy katasztrófahelyzet van és kell a segítség, vagy ha esetleg háború lenne magyarföldön.

2014. febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Gugu Gabor ***** válasza:
97%
Nem azért de a "fogyókúra.info..." weboldal biztos hogy megfelelő hírforrás ilyen témakörben?
2014. febr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

A hír kamu:

[link]

2014. febr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1-2 hónapot bevállalnék tartalékosként.Régi szép idők...:)
2014. febr. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Andizsuzsi ***** válasza:
Tanulói jogviszonnyal sem lehetett megúszni. Aki technikusnak tanult, azt behívták akkor, ha végzett, akit főiskolára, egyetemre vettek fel, azt pedig rögtön az érettségi után, igaz, ők csak 1 évig szolgáltak. Ők voltak az előfelvételisek.
2014. febr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Csiß ***** válasza:
Emlékeim szerint ha volt minimum 2 gyereked akkor se hívtak be.
2014. febr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7/8


Az volt az utolsó év a sorkatonaságból.

2014. febr. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz visszaállítva, ne félj.
2014. febr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!