Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ügyfélkapun keresztül az...

Ügyfélkapun keresztül az áprilisi szavazásokra hol/hogy lehet regisztrálni?

Figyelt kérdés

2014. febr. 27. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Csak a határon túliaknak kell regisztrálni. De ők ne szavazzanak a mi bőrünkre.
2014. febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Képzeld drága határontúli vagyok. És szavazni fogok bizony a te és az én bőrömre is. Mert magyar vagyok.
2014. febr. 28. 22:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Képzeld drága határontúli vagyok. És szavazni fogok bizony a te és az én bőrömre is. Mert magyar vagyok."


Azt hittem legalább a határon túli magyaroknak több esze van mint drága honfitársainknak.


Ha te is tenni akarsz Magyarországért, akkor az oktatást támogasd pénzzel, önkéntes munkával. Én is azt teszem.

2014. márc. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem sem kellene szavazniuk a határon túliaknak.

Azt értem, hogy magyar vagy, de neked azzal miért lesz jobb, hogy nálunk ez vagy az a párt kormányoz? A határokat már senki nem fogja megváltoztatni!

Mi azért a bőrünkön érezzük, ki kormányoz. És Te?

2014. márc. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azért kedves "honfitársaim", mert idővel én is tervezek dolgozni/élni Magyarországon, vagy az és gyermekeim, és magyar polgárként jogom van ebbe beleszólni ha az egy szavazatom által is. Mivel magyar csatornákat nézek, többször járok Magyarországon, jobban tisztába vagyok a politikai helyzettel,mint abban az országban , melyben felnőttem. Nem is csodálkozom a hozzáállásotokról, tipikus magyar mentalitás ez már. Közösítsük ki ostoba kifogásokkal a "rokont" is.

Minden magyar polgárnak joga van szavazni abban az országban,melyhez tartozik. És ez nem korlátozható a csupán JELENLEG Magyarország területén élőkre.

2014. márc. 4. 09:26
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Elnézést, ha megsértettelek, nem az volt a célom. A válaszodból most már értem, miért akarsz szavazni. Köszönöm.
2014. márc. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ettől függetlenül butaság, hogy szavazol. Ugyanis a magyar "demokrácia" jelenlegi működésével nem nagyon várható, hogy egyáltalán olyan pártnak esélye legyen képviselőket juttatni a parlamentbe, amire érdemes szavazni. Nem véletlen, hogy olyan kevesen szavaznak.


És az sem véletlen, hogy kitalálta a kormány, hogy a határon túliak is szavazhatnak. De legalább nyugtass meg: ugye nem a jelenlegi kormányra fogsz szavazni? Mert az tényleg elég durva naivitás lenne.

2014. márc. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sajnálatos, hogy tehát csak mert határontúliként merek és van pofám szavazni, máris azt hiszitek,hogy vagyok olyan elvetemült, hogy "hálából" Orbánra szavazok.

Utolsó, ilyen erővel és mentalitással jó sikerrel folytatódik a további üljünk és figyeljünk max néha vergődjünk felfogás.

Az az én személyes dolgom, hogy kire szavazok. Viszont én legalább próbálok a sok rosszból a szerintem kisebb rosszra szavazni. Mert már ez is valamivel picit javíthatja az esélyünk az életben, még ha kicsit is-még mindig több,mint az,h akkor nem megyek és nem teszek semmit..

2014. márc. 4. 20:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Na megint témánál vagyunk.A fa*zom már kivan ezzel a sok kreténnel, akit zavar, hogy a határon túliak is kaptak szavazati jogot.Ők is magyarok, Magyarország valamilyen szinten őket is képviseli, miért nem szólhatnának bele abba, hogy az anyaországukban milyen kormány legyen?Ez több európai országban így van, csak a sok hülye balos ezt nem tudja fölfogni.

Amúgy pedig, NVI oldalára felmész, és ott egy tíz perces folyamat beregisztrálni.

2014. márc. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!