Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi történne, ha senki nem...

Mi történne, ha senki nem menne el szavazni?

Figyelt kérdés

Vagy csak minimális létszámú ember menne. Mi van olyankor?

Én még nem szavazhatok, de sokaknál olvastam, hogy nem akarnak menni, mert egyik párt sem szimpatikus nekik.


2014. márc. 4. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor marad a jelenlegi párt.
2014. márc. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs részvételi küszöb ha 5-en mennek szavazni az egész országban és abból 3-an a kétfarkú kutya pártra szavaznak ők alakíthatnak kormányt.
2014. márc. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van azzal a jenlegit támogatja,akkor is ha tetszik és ha nem. Az emberiség a történelemben nagyon sokáig nem szavazhatott,semmilyen beleszólásuk nem volt, még véleményt sem mondhattak, most lehet, szerintem el kell menni ki kell nyilvánítani.
2014. márc. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az "egyik párt sem szimpatikus nekik" választópolgárok számára találták ki a "Seres Mária Barátai" meg a "Sportos és Egészséges Magyarországért" pártokat. (Van még néhány tucatnyi.) Ők kimondottan a teljes jelenlegi politikai vezetést (kormány+ellenzék) szeretnék leváltani.
2014. márc. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!