Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek, majd jövő hónap...

Szerintetek, majd jövő hónap Vasárnapján 6-án az országgyűlési választáson ki lesz a befutó, a magyar nép választása szerint? Vajon hányan mennek el szavazni?

Figyelt kérdés

Én megyek! De de az én családom mindig is baloldali volt, de én szerintem inkább a déli gyümölcs legyen kormány hatalmon!


Meg is mondom, hogy miért! Azért haragszok a baloldalra mert köztünk szólva ami történt a madárinfluenza bohócság, az szerintem egy megrendezett balhé volt. Sokkaktól halottam azt az elméletet, hogy az akkori kormány azért tett tönkre annyi állat tenyésztőt aki szárnyas baromfikat tenyésztet, mert nem tetszett a külföldi konkurenciának, hogy a magyar húsipar dominál az Európa piacán is, tehát nemzetközileg, nem csak itthon. És ekkor jön a képbe az akkori kormány, hogy korruptan lefizették őket, szerintem nem is kevés pénzzel a magyar kormányt, hogy ez véghez legyen véve. Mi nekünk akkor a kis embereknek kuk, volt munka, nincs munka! Ők meg állandóan nyomták a "Mint a mókus fenn a fán" című habzsi-dőzsit!


Én még azóta is azokat a vállalkozókat sajnálom a legjobban! Mert ők egy egész életen át szópóznak minden kis dologgal, hogy minden rendbe menjen, hogy oszt aztán ne legyen sehol semmibe belekötni való, meg embereknek ad egy kis munkát, hogy sok embernek a semminél több alapon elvállalják és csinálják. Erre a volt magyar kormány mit csinál? Na mit? Kitalál egy űr ügyet aminek az alapján le ölhetik a jószágokat, és így sikerül sok embert taccsra vágni! Szégyen gyalázat rájuk!


2014. márc. 18. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Csupa ostobaságot írsz. A vállalkozókat MOST kell sajnálnod, mert tavaly kétszer annyi ment tönkre, mint azelőtt. A munkanélküliség 4 év alatt sokkal többet nőtt, mint addig. A közmunka NEM munkahely. A trafik, földmutyi,stadionépítés stb. a korrupció iskolapéldája.
2014. márc. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Andizsuzsi ***** válasza:
Az űr ügyek kitalálása valóban szégyenteljes. A magyar oktatás helyzete pedig katasztrófális.
2014. márc. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én mindig arra a pártra szavazok, amelynek a kormánya idején a legjobban éreztem magam és a legtöbbet javult az életem...ez egyértelműen a fidesz...míg néhány éve üres volt a hűtőnk és az iskolai menzáról elkunyerált maradékot ettük, most még édességre is jut, miközben szépen csökken a hitelünk :) Mindez köszönhető a rezsicsökkentésnek és a pedagógusok béremelésének. Arról nem is beszélve, hogy a fidesznek köszönhetem az uniós csatlakozásunkat is, ami miatt most szabadon utazgathatok európában....ezért nem lehetek elég hálás, mert imádok utazni és szabadnak lenni :) És az a rengeteg fejlesztés, ami a környezetemben végbement, az is magáért beszél...közlekedés,iskolák,parkok. Én úgy látom és érzem, hogy lehet itt papolni munkanélküliségről meg mutyikról meg fene tudja miről, a józan paraszt kinyitja a szemét és körbenéz...
2014. márc. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A magyar nép választása szerint a Jobbik, az eredményhirdetés szerint a Fidesz.
2014. márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Sokkaktól halottam azt az elméletet, hogy az akkori kormány azért tett tönkre annyi állat tenyésztőt aki szárnyas baromfikat tenyésztet, mert nem tetszett a külföldi konkurenciának, hogy a magyar húsipar dominál az Európa piacán is, tehát nemzetközileg, nem csak itthon."


Ez így, ebben a formában igaz.

2014. márc. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

Egyértelműen a Jobbik lesz a nyerő.

Szebb jövőt!

Nyerjen a Jobbik!

2014. márc. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez nem lóverseny...méghogy befutó...
2014. márc. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
"Én úgy látom és érzem, hogy lehet itt papolni munkanélküliségről meg mutyikról meg fene tudja miről, a józan paraszt kinyitja a szemét és körbenéz..." viszont nem áll meg a saját portája végén a látása, hanem messzebb is tekint, ott pedig azt látja, hogy az ország egyre nagyobb válságban van, amit az ilyen látszatintézkedésekkel fednek el, mint "rezsicsökkentés" (mert a csökkentésből eredő veszteséget a kormány a az emberek adójából kárpótolja a szolgáltatóknak, szóval végső soron mi fizetünk azért, hogy kissé alacsonyabb legyen a rezsi) , közmunkaprogram (ami minden, csak nem munkahely, legalábbis megélni nem lehet belőle), felesleges fejlesztések, mint pl. a park fejlesztés, csak hogy a te példádnál maradjak, mert inkább költenék azt pl. az egészségügy fejlesztésére és még sorolhatnám a parasztvakító(!) intézkedések sorozatát. Sajnos rengeteg olyan ember van, mint te hármas, akiket el lehet vakítani és nem érdekli őket az sem, ha a tényekkel szembesülnek, mert ők hívők. Nem a ti hibátok, hogy nem láttok messzebb, de sajnos miattatok fog lentebb és lentebb süllyedni az ország, mert sajnos ismét a Fidesz fogja megnyerni a választásokat, nem sok esélyt látok arra, hogy máshogy lesz.
2014. márc. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

De sokszor én magam is láttam a tényekben akkor 2007-ben mikor olyan szép egészséges gúnárokat öltek le gázosítottak el, ami igazi domináns hímek voltak.

Nagyok voltak még a testtartásuk is olyan sztenderd szerű volt, olyanok voltak amik nem is tudom hány tojót meg tudtak volna környékezni, hogy majd megtermékenyítsék a tojókat! Oszt azokat gázosították le.


A magyar kis ember meg értetlenül állt az akkor történtek miatt, idézem "hogy most mi a f... van"? Ez most miért kell? Egyszer láttam egy kétségbe esett asszonyt, akit a rendőrség kíséretével küldték ki a telephelyről, akit úgy emlékszem, hogy maga a tulaj volt. Oda kint a telephelyen kellet végig néznie az asszonynak a jószág mészárlást.


Egy ideje már engem is kezdet idegesíteni ez a madár influenza görcs. Mert már egy ideje tényleg görcs volt az egész! Oszt egyszer egyik este mikor tanultam az egyik szobában, arra lettem figyelmes, hogy ordítozások mennek a TV-ben!


Közben hallom, hogy ez bizony nem egy átlagos amerikai film, hanem a valóság, mert kommentálták az esetet. Már meg kérdezem magamtól, mi a f... van a TV-ben! Hát látom a madárinfluenza görcs van a Tényekben.

2014. márc. 18. 18:22
 10/13 A kérdező kommentje:
De különben is Gyurcsány akkor meg mondta 2006-ban, hogy "fájni fog" meg is lett az eredménye! Ide már nem kell baloldal.
2014. márc. 18. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!