Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vizsgálja valamilyen tanulmány...

Vizsgálja valamilyen tanulmány, hogy a homoszexuális párok által felnevelt gyerekeknek mi lesz a későbbi sorsa és hogy milyen emberré válnak a többi fajta családmodellben felnevelt gyerekekhez képest?

Figyelt kérdés

Szóval van tanulmány, ami összehasonlítja mondjuk a homoszexuális párok, a heteroszexuális párok, az egy szülő által felnevelt gyerekek (és stb.) közötti különbségeket?


Most nem úgy értem, hogy a melegek által neveltekből melegek lesznek-e (ez irreleváns most). Hanem hogy az élet többi területén milyen emberré válnak. Értitek: például nagyobb-e a depresszióra, öngyilkosságra, bűnözésre való hajlam, vagy kisebb, stb. Kitartóbbak-e, vagy pont az ellenkezője, stb.


Szerintem érthető a kérdés. Készült(ek)-e tanulmány(ok) a témában?


2014. márc. 22. 10:33
1 2 3
 1/29 Andizsuzsi ***** válasza:
62%

Átlagosak lesznek.


[link]

2014. márc. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem toleránsabbak lesznek a többinél, és ez nem hátrányos tulajdonság. A nemi vonzódás a génekbe van kódolva. Ettől függetlenül nem támogatom a nyílt homoszexuális kapcsolatokat, mert mindenkinek a magánügye, hogy kivel mit csinál a hálószobában.
2014. márc. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
34%
Volt egy ilyen b*zi "példacsalád", akit a média nagyon futtatott régebben. Tavaly kiderült, hogy a gyereket rendszeresen molesztálták és zaklatták szexuálisan. És ez még a b*zik krémje, milyen lehet a többi.
2014. márc. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
34%
Szóval érdemesebb lenne úgy feltenni a kérdést, hogy hogyan befolyásolja az ember személyiségét a kiskori zaklatások, molesztálások.
2014. márc. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
36%
Ha erre a kérdésre szeretnél választ kapni, akkor érdemesebb lenne.. De az eredmény valószínűleg független lenne attól, hogy hetero- vagy homoszexuális párról van-e szó. Férfiak gyakrabban molesztálnak/bántalmaznak családtagokat, de nem kizárólagosan. Úgy sejtem, meleg férfiak ritkábban agresszívek, legalábbis nem ez az első, ami eszembe jut róluk, míg a leszbikus nőkről inkább önérvényesítőbb képem van, szóval ha tippelnem kellene, meleg férfiak ritkábban molesztálnak, leszbikus nők gyakrabban terrorizálják gyermeküket, mint hetero pároknál. Véleményem hátterében semmi tudományos kutatás nem áll, csak eszmefuttatás. Az viszont biztos, hogy minden rétegnek van alja.
2014. márc. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
18%
A buzulást be kell tiltani.
2014. márc. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
24%
Miért kaptam negatív szavazatot? Minden rétegnek van alja. A hetero- és a homoszexuális embereknek is, a szexuális beállítottság nincs összefüggésben az értelmi képességekkel. Ki ilyen elvakult gyűlöletkeltő, hogy ezt tagadja?
2014. márc. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
50%

Jaj a kis 8. hozzászóló, h felkapta a vizet:)

Nem fogom neked megkeresni, mert pont leszarja a hisztidet mindenki, de volt ilyen, a végén a kissrác le is lőtte a két homokot.

További jó hisztizést!

2014. márc. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%

Én ugyan nem kaptam fel a vizet, csak kérem a forrást. Mert anélkül annyit ér az állításod, amennyit a véleményed is.


Ha volt is ilyen, az egyetlen család. Szerinted összesen két ember meleg az országban? Ha a borsodi cigány molesztálja a gyerekét, szigorúan hetero módra, akkor te meg én is pedofilok vagyunk, mert az övével egyező a szexuális irányultságunk?


Na mindegy, igazából nem tépem a számat, mert az ilyen hevesen meleggyűlölő birkák azok, akik soha az életben egyetlen eggyel se fognak találkozni, így a véleményük róluk igen keveset számít.

2014. márc. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
65%

Amúgy legközelebb a helyedben jobban odafigyelnék épp melyik usereddel vagy bejelentkezve a 10-ből. Látod, a kezdeti állítást még az "Itt látható a legjobb" nickeddel tetted aztán meg nem vetted észre, hogy a másik neveddel vagy bejelentkezve és azzal reagáltál.


Ennyire fontos neked egy noname oldalon a felszavazottság mértéke, hogy csak ezért lépegetsz ki-be felhasználónevek között, csak hogy saját magad fel tudd szavazni tízszer?

2014. márc. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!