Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem teljesen értem. Miért...

Nem teljesen értem. Miért nyal be a Transformers 1 (film) a japánoknak annyira? Vagy csak én látom így?

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván van a film mögött valami japán cég a szponziszta. Nézd meg a támogatói listát a feliratozás végén :)
2009. dec. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért "nyal be" azaz helyesebben szólva tiszteleg egyet a japánok előtt, mert a Transformersnek, mint játék, a Takara (japán) cég a szülője.

Ergo a Transformers japán, ahogy azt Witwicky meg is jegyzi az első részben.

2009. dec. 19. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Nyilván van a film mögött valami japán cég a szponziszta."

Nyilván. :)

2009. dec. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dymo ***** válasza:
Nemtom,de én semmi ilyet nem vettem észre.
2009. dec. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

A japánok találták ki ezt a műfajt. Ha egyszer valamilyen Disney animációs filmet nézel vedd a fáradságot és olvasd végig a film végén a stáblistát. Látni fogod, hogy a legtöbb filmben a háttérmunkák nagy részét japánok csinálták.

Més nagy filmek pl. a Mátrix vagy Tarantino egyes filmjei is a japán anime-ből tanult elemekből építkezik.

2009. dec. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!