Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egyáltalán lesz olyan, aki...

Egyáltalán lesz olyan, aki mer "máshova" szavazni ebben a besúgós, megfigyelős, kellően fenyegetett pártállamban?

Figyelt kérdés

Szal a Fidesz minden megtett h kellőképpen elrettentse az ellenzékieket.


Sztetek lesz olyan aki egyáltalán mer másra szavazni majd vasárnap vagy amolyan É-Korea mintára majd nálunk is mindenki jógyerek mintájára bedobja a Fideszre, mert valljuk meg, elég sokan rettegésben élnek, hogy mi lesz, ha nem így tesznek (munkahely elvesztése, de egész egyszerűen bebörtönzés)?


(esetleg nálunk is majd besúgók és titkosrendőrök a szavazóhelyeken, aztán aki nem a fideszre szavaz, azt nálunk nem munkatáborba viszik, hanem másnap letartóztatják valami adócsalós indokkal?)


Tehát ki meri ma megkockáztatni, hogy széllel szemben xxxx?



2014. ápr. 4. 08:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát nézd, én is olyan helyen dolgozok, ahol nem lehet "csúnyát" mondani, de azért ez szerintem még nagyon messze van az elrettentéstől, meg a fenyegetettségtől.


Másrészről meg, a munkahelyen dolgozni kell, a "kibeszélés" meg majd este, pálinka és bor mellett. Mindennek meg van a helye...

2014. ápr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én magam is "máshova" fogok szavazni. (Gyere, Fidesz, kapj el! :P ) Nem tartom kizártnak, hogy majd elcsalják a szavazatomat, de ez nem a szavazókörben fog történni, hanem feljebb, és nem a passzív hozzájárulásommal. Persze, én szerencsés vagyok, mert nem vagyok olyan közmunkás, akit elkísérnek a fülkéhez, és mobiltelós felvételt kérnek tőle a szavazólapjáról.
2014. ápr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
hát igen, z a közmunkás-dolog ez nagyon durva na meg a fotózást ugyan nemtom hogy kívánják ellenőrizni. akkor mégis bejön hozzám vki vagy mégis van kamera? de most nem?
2014. ápr. 5. 19:36
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem, nincs kamera - ugyan hogy tennének minden suliba kamerát ennyi idő alatt? A mobiloddal kell lefotóznod a beikszelt szavazólapodat, és hétfőn műszakkezdéskor a főnöknek megmutatni. (És elvileg úgy kell ellene védekezni, ha ilyet kértek tőled, hogy beikszeled a fideszt, fotózol - kép megvan -, aztán húzol valahova még egy ikszet, aztán kijössz a fülkéből, mondod, hogy elszúrtad, és új lapot kérsz, amit ekkor már akaratod szerint tölthetsz ki. Ha kísérik is az embert szervezett szállítás keretében - most már ezt is lehet, csak buszt nem szabad használni -, akkor persze gyanús lehet a kísérőnek a sertepertélés.)
2014. ápr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!