Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az nem propaganda jellegű...

Az nem propaganda jellegű dolog, hogy a kereskedelmi csatornák kizárólag pozitívan mutatják be a zsidó népet?

Figyelt kérdés

Tegyük fel,hogy 0 tudással csak az RTL híradóját nézem.

Ez alapján,tudom hogy a zsidók ellen súlyos népirtást követtek el 70 évvel ezelőtt, még hozzá nagyon gonosz, szívtelen pszichopata emberek.

Manapság néhány gonosz gyilkos elnyeri a méltó büntetését, illetve a kormány milliárdokkal támogatja a hazai zsidóságot hiszen egy ilyen szörnyű dolog után meg is érdemlik.


Na de ha már van némi tudásom akkor tudom,hogy Izraelben azaz a zsidó államban gyakorlatilag előkészítik a palesztin holokausztot, gyereket ölnek meg, terrorizmus gyanújával mészárolnak le embereket.

Tudom,hogy a legbrutálisabb kommunista vezetők zsidók voltak, például Rosenfeld azaz Rákosi Mátyás.

Azonban ezt nem az RTL-ből tudom,tőlük csak annyit tudok,hogy a zsidókkal alaposan elbántak és most ezért kárpótlást érdemelnek...de akkor ez már propaganda hiszen teljes mértékben pozitív színben tüntetik fel őket, sosem volt még olyan hír amelyben egy zsidót negatívan próbáltak bemutatni, ellenben például több magyar érzelmű emberrel...


2014. ápr. 4. 15:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%

Emberek, 2014-t írunk, hónapokra online vissza lehet nézni az összes híradót minden tévécsatornán.


Ezt az állítólagos zsidópropagandát igazán alátámaszthatná valami sok idővel rendelkező mélymagyar, ahol listázná, hogy 2014 februárjában pont a 8-i, a 15-i meg a 21-i híradóban 03:28-nál, 11:04-nél meg 18:47-nél volt számukra kifogásolható propaganda.


De valahogy még mindenki, akinek ezt felvetettem csak hőbörgéssel tudott erre válaszolni.


De mondom rövidebben: forrás?

2014. ápr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%

én is kérném a forrást!


mert így csak üres szavak, ami mögött semmi nincs!

2014. ápr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
Az ilyen jellegű kérdések kiíróival nem kell leállni vitázni, nem kell a szintjükre süllyedni, jelenteni kell a moderátornak és kész.
2014. ápr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
40%

AZ izraeliekkel nem foglalkoznak sokat ezek a médiumok.


Ellenben a cigányokat mindig próbálják pozitívan bemutatni, elakarják hitetni veled, hogy ők áldott jó emberek, csak a magyarok gonoszak, ördögiek velük.

2014. ápr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Kérdező, minden kijelentést egészséges kritikával kell fogadni. Mindenki a saját érdekei szerint beszél, csak ez néhányaknál összeesik a közérdekkel. Ritka jelenség, de létezik.

Tájékozódsz innen onnan, és megállapítod az igazságot. Olyan nem létezik, hogy van valamilyen nagy szoba, ahol csupa igazságról szóló iromány, történelemkönyv van.

2014. ápr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%

Kedves első, van, aki gyűjtöget. Akkor miért kéne pont a GYK olvasóinak is ezt tenni? Csak mert lusta vagy a keresőt használni?


Ez melyik tévé híradójában volt benne?

[link]


Keresgélj még szabadon az oldalon, van rengeteg hasonló.

2014. ápr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
A kuruc.inforól meg akkor azt lehetne kérdezni h a nácikat miért akarja annyira jónak beállítani míg a zsidókat meg rossznak. Mert a zsidók lejáratása nap mint napos, de sűrűn van h náci katonákról emlékeznek meg azért ez már nem semmi. A sok birka magyar meg ezeket éljenzi.
2014. ápr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
Persze, ha már ott jelenik meg, akkor nem is hiteles. Mert a kuruc.info még ENSZ gyűlést és szavazást is tud hamisítani!!! Micsoda zsenik ezek!
2014. ápr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

A kuruc.info egy szélsőjobboldali hírportál,egyértelműen elismerik, erről szól az oldal.De akkor az RTL egy cionista kereskedelmi csatorna?Mert ha igen akkor oké, én nem szóltam...

A másik pedig,hogy a kuruc.infon össze van gyűjtve minden, de itt vannak neked szemmel látható bizonyítékok,egyenes az RTL honlapjáról.


[link]


Csak az első 5-nek írom le a címét:


-Meggyalázták a tatabányai zsidó temetőt.

-Amerikai zsidószervezetek is aggódnak.

-Muzulmánok és zsidók fogtak össze.

-"Szerintem cigó, csúnya zsidó feje van”

-Megverték, mert zsidó.


A régebbiek pedig törölve vannak, de egy olyan hírt nem találsz amely negatívan mutatna be egy zsidót vagy Izrael államot.Mindegyikben áldozatok vagy éppen jótevők akik segítenek másokon.


Na tessék, végre nem csak hőbörgést kapsz,remélem lesz valami érvelés is, és nem kell azt mondanom,hogy a hülye liberálisok (feltételezem,hogy az vagy) csak mellébeszéléssel érvelnek vissza.

2014. ápr. 4. 17:28
 10/27 anonim ***** válasza:

Több jóga, kevesebb kurucinfó!


A híreknek nem az a dolga, hogy megmondják, ki a jó és ki a rossz.


A hírek egyike sem állítja be a zsidókat sem pozitív, sem negatív színben. Az 5 hírből 3 bűncselekményről szól, kettő pedig külföldi hír, amiről úgy gondolta a szerkesztő, hogy érdekelheti a közönséget. Mindegyik tényeket állapít meg, mert ez a dolguk. Ennyi. Ha valakit megvernek, és áldozatnak nevezem, akkor én nem őt láttatom pozitívan, hanem csak simán igazat mondok.

Egyébként egyetlen normális, hírekkel foglalkozó médium sem mond negatívat egyik népcsoportról sem, és ettől még nem értelmes dolog propagandának nevezni. (Nem, a kurucinfó nem számít normálisnak)

2014. ápr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!