Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Manapság még adnak az első...

Manapság még adnak az első szavazóknak egy emléklapot a nagy eseményről, vagy ez már elmúlt szokás?

Figyelt kérdés
Ha én nagyon szeretnék egy ilyet, akkor ki lehet kényszeríteni, hogy adjanak? Tudom, hogy semmi jelentősége, de én mégis szeretnék egyet emlékbe.
2014. ápr. 6. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősömnek adtak valami tollat vagy mi fenét. Első szavazós cuccot.
2014. ápr. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 belapus ***** válasza:

Különbség van első és először szavazó között.Az első szavazónak nem csak joga, de kötelessége is van.Le kell ellenőriznie, az urna szabályosan van-e lezárva.

Az először szavazó az, aki a legutóbbi választás és a mostani között töltötte be a 18. életévét.

Az először szavazónak szokás volt emléklapot adni, az első szavazó esetében viszont nem tudom.

2014. ápr. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy most fogok először szavazni, mivel tavaly előtt töltöttem be a 18-at. És úgy tudtam, hogy ilyenkor szoktad adni valami emléklapot erről.
2014. ápr. 6. 09:49
 4/7 belapus ***** válasza:
Rákérdezhetsz nyugodtan a helyszínen is.
2014. ápr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem kaptam. Kaptál?
2014. ápr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem kaptam. De tollat se. Még borítékot se akartak adni, azt is úgy kellett külön kérnem.
2014. ápr. 6. 17:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó, hogy a szavazólapokat megkaptad... Örüljél neki :D
2014. ápr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!