Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ez a karikatúra Budapestről...

Ez a karikatúra Budapestről szerintetek mennyire van összhangban a valósággal?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem a vidékiek rész meg a nyuggerek nem stimmel annyira.


2014. ápr. 11. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez akkora hülyeség, mindenhol van mindenki :) Pl. én XIII.-ban lakok, városi lakosság?? He? :D Ahol én vagyok, az nyugerrel van tele.
2014. ápr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Shai-Hulud ***** válasza:
92%

Ez teljesen tökéletes.

A rendszerváltás óta úgy van, hogy ha valaki Pestre költözik, az a "vidékiek" feliratú kerületekben lakhat, aki meggazdagszik, azt a "burzsujok" című II. kerületbe költöztetik. Az összes nyugdíjast deportálják a XI. és XII. kerületekbe, turisták pedig kizárólag a kék színű belterületeket látogathatják.

A zsidók és az egyetemisták között pedig a három kerületet is kitöltő cigánynegyed kapott elhelyezést, de csakis azért, hogy a csöves prolikat és a csövetlen prolikat elkülönítsék egymástól, mert ha ez nem így lenne, akkor ezek egszerűen letaposnák a fáradt kék színnel aláfestett "városi lakosságot" - amely összesen két és fél kerületben nyert elhelyezést.


Nem tudom, miért csodálkozol, ezt történelem órán neked nem így tanították?

2014. ápr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Egyszer a nyuggerek úgy elvertek egy csapat osztrák turistát, amikor azok véletlenül a területükre tévedtek, hogy hetekig nem tudtak jódlizni.
2014. ápr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az egyetemisták jellegzetesebb területe szerintem a Duna másik oldala, ott több egyetem is van, illetve ott van talán több egyetemista-törzshely is. De így se rossz.
2014. ápr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3! :DDDDD Ez jóóó:))))


De viccen kívül: ez e kép egy vicc.


Én a VII. kerületben lakom de nem vagyok zsidó és nem is nagyon látom őket. Na jó persze a zsinagóga és környéke de alapvetően ezen a részen is leginkább melós emberek laknak és vannak bőven cigányok is belőlük többet látni és persze egy rakás nyugdíjas meg munkanélküli.


És van egy raklap vidéki albérlő is.


Mellesleg a vidékinek titulált kertvárosiak helyében sokan szeretnének lenni: jó levegő, szép kertes környék, drága házak. Én nagyon szeretnék ott lakni de sose lesz rá pénzem, hogy oda menjek.


Persze a sznoboknak, minden vidék, ami két méterrel kijjebb van a belvárosnál.


A burzsuj gazdagok meg nem csak a II. kerületben vannak hanem egész budán. I., II., III., ker és az V. ker belváros.

Nyuggerek meg mindenhol vannak szinte minden egyes társasházban Budapesten.

Mellesleg, mi az, hogy városi lakosság? Már elnézést! Én is a városban lakom nem a prérin. Igencsak közel a belvároshoz!

2014. ápr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért prolik azok, akik alkalmazottak? Őket le kell nézni a pestieknek?
2014. ápr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Shai-Hulud ***** válasza:
Dehogyis! A térképen is látható, hogy Pest tele van prolikkal, sőt, még csöves prolikkal is! :-)
2014. ápr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!