Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A politikai fórumon aktívan...

A politikai fórumon aktívan résztvevők kora, neme, képzettsége, foglalkozása?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 23:10
 1/10 tetro ***** válasza:
Sajnos nincs erről reprezentatív statisztikánk. Meg amúgy is mindenki azt hazudna amit akarna...
2014. ápr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyent alapból hülyeség nézi, bizonyos kor felett a gépet nem tudják bekapcsolni, nemhogy fórumozni.
2014. ápr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Melyik politikai fórumon?
2014. ápr. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem tele van fizetett trollokkal.
2014. ápr. 16. 00:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Már több mint egy éve írogatok ide, és olvasom a politikai részt itt. Nagyon sokszor kibuknak információk. (pl úgy emlékszem tetro-nak több gyereke van:)) Az esetek nagy részében tizen-huszon év körüli fiatalok dolgaival szembesülünk, esetenként beírnak 30-as 40-es házasok-gyerekesek (én is ilyen vagyok amúgy), ez a ritkább fajta. 60 körüliek, unokával vagy nyugdíjakkal pedig igen ritkán vannak, az írásképükön is látni, mikor írnak.
2014. ápr. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nincsenek fizetett trollok. Ez urban legend.
2014. ápr. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 tetro ***** válasza:

00.08

őszintén szólva aki három másodpercnél tovább belegondol, az rájön, hogy tuti tényleg csak urban legend. mégis kinek érné meg ez? sokkal hihetőbb az, hogy van egy csomó önkéntes hülye :D

2014. ápr. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És innen is lehet tudni hogy a kérdező is 20+-5 éves. Igazam van?:D
2014. ápr. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Több vagyok. Én ezt tapasztalom. Sokszor olyan hozzáértően írnak dolgokat és szerintem akkora ökörség,szemfényvesztés.

Sokszor a kérdésekre sem tudnak tisztességgel válaszolni,nem is válaszolnak, hanem hőbörögnek a kérdésen. Feszültség keltő viselkedést tanúsítanak. Ha válaszolnak sem tudják igazolni azt.

2014. ápr. 16. 00:47
 10/10 anonim ***** válasza:

Itt szerintem is nincs, vagy alig van FIZETETT troll.

Vannak viszont oszinten hivok valamilyen politikai iranyzatban.

FIGYELEM! Azt mondtam, hogy oszinten, es nem azt, hogy megalapozottan hivok. Szerintem a "hivok" nagy resze a kornyezete altal befolyasolt, es nem megfontolt, tenyekkel alatamasztott velemeny.

2014. ápr. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!