Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az, hogy...

Szerintetek normális az, hogy a magyar a saját hazájában retteg a romáktól? Vagy mit képzelnek ezek magukról?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 22:38
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
88%

Mellettem ma ment el az utcán egy kb. 8 éves cigánygyerek, az arcomba fújta a füstöt és mereven bámult az arcomba. Tudom, hogy nem szólhatok neki, mert a bandája aki tőlünk pár méterre lakik agyonver, vagy valamelyik rokonomat veri agyon.

De magamban azt kívántam, bárcsak megölhetném! Késsel, vagy bármi mással.

2009. dec. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:

Ismerem az érzést!

Sajnálom,ami történt!

És sajnálom,hogy a saját hazádban kell rettegned ilyenektől:(

2009. dec. 23. 22:51
 3/45 anonim ***** válasza:
89%

Nem normális de ez a Magyar helyzet

osszák a segélyeket ezeknek a mocskoknak és

még ők mennek Magyart verni

Hálátlan szemét köcsög nyomorult banda az összes



Darth Vader

2009. dec. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
74%
Nem normális!
2009. dec. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
83%

Természetesen nem normális! Ezek a férgek csak azért vannak még itt és szaporodnak, mert a kormány megvédi őket. A Magyar pedig nem védekezhet, mert akkor minimum börtönbe kerül.

Eljön még a mi időnk, és akkor kegyetlenül megtoroljuk a sok szenvedést amit nekünk okoztak! Addig azonban ki kell tartanunk!

2009. dec. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
61%

Van itt olyan aki nem a jobbikra fog szavazni?

Lassan már nemismerek olyat :)

2009. dec. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nem kell rettegni ez a megoldás, nem vagyok kigyúrt állat én sem, csak van pofám. Én kibírom nyitni mikor nem tetszik valami akkor más is megtudja. Mi a fenének rettegjek tőlük, attól jobb nem lesz, csak rosszabb. Én itt élek a cigány telep mellett, még sem nyelem le a békát.
2009. dec. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
15%
Nem normális rettegni tőlük. Olyan helyen nőttem fel, ahol gyerekkoromtól sok cigányt ismertem az iskolában és a környéken, és sohasem volt velük konfliktusom. Némelyik tényleg rosszarcú, kötözködő nehézfiú volt vagy lett, de saját tapasztalataim nem támasztják alá, hogy rettegni kell. Ha beszólnak, akkor vagy ne érdekeljen, vagy szólj vissza valami jót.
2009. dec. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
77%

Most például egy nőnek aztán mondhatod hogy ne rettegjen.

Szerintem jobb ha nem szóész vissza semmit , mondjuk mi visszaszoltunk általába hogyha ha kell valami akkor jöjjenek...akkor ugye semmi , de egyszer megbeszéltünk találkozót haverom egyedül volt mégcsak ,aztán mikor mentünk meszíről láttuk hogy körtülállják többen és ütik,lökködik hogy "mi a f*szért ilyen fehér"... jó oké nemlett baja de akkoris... és aki modnjuk gyalog jár munkába vagy valamiért látja az iylen dologkat az midnenki tudja hogy valamit csinálni kell. ezért (is) lenne jó (szerintem) a jobbik , csak a sok otthonülő nyugdíjas meg azok akik csak benn ülnek a meleg irodába ők nem tudják hogy menynire súlyos a dolog. De tényleg már aggódnod kell azon hogy mi lesz veled ha kimész otthonról :(

2009. dec. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
10%
Itt Dél-Baranyában kiemelkedően sok a cigány, nem tudom , de én még soha sem tapasztalatam olyat, h akárki is cigány vagy nem,csak úgy beszólt vna az utcán, vagy tett vna vmi megjegyzést vagy hasonló.Persze ha ilyesmi megtörténne nyilván nem hagynám annyiban, miért is tenném ?!!Pl. az első válaszadó sztem csak kifogásokat keres magának, mert nem mer kiállni magáért......fél egy 8 évestől, mert persze majd jönnek a haverjai meg a rokonai blablabla stb, és ezért egy szót sem mer szólni....Nem tudom, de sztem ez nevetséges !!
2009. dec. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!