Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Recept egy felső középosztályb...

Recept egy felső középosztálybeli életszínvonalra 24 évesen?

Figyelt kérdés
2014. máj. 13. 21:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
recept????? keress havi négykilót, ne legyen devizahiteled, és minél többet tegyél félre befektetési alapokba...
2014. máj. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%

-Lépj be a maffiába.


-Költözz a határ mellé és járj ki Ausztriába dolgozni, később csinálj céget Magyarországon.

2014. máj. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

most mi segítsünk neked ötletekkel, hogy te ezt minél előbb elérd?

vagy mit vársz tulajdonképpen?

2014. máj. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
53%

Tudok még egyet!


Áruld a tested.

2014. máj. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

van egy vastag könyv, aminek a tanulmányozását egyetemen oktatják, és doktor is lehetsz belőle.

btk a neve.

abban le van írva mindenféle módszer, amit kitaláltak jelenleg kishazánkban a felső középosztály szint eléréséhez, de ezt honorálják is, és nem budai álomvillával, hanem pár én nyaralással a csillagban vagy egyéb vellnesz hotelben!

2014. máj. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

:D köszi

Egyetemet próbálok végezni, diákhitelből, nincs családom, csak ötleteim. Igazából ennyi. Napról napra élek. Nem látok kitörési lehetőséget de azt látom, hogy a kormány ezt a napról napra élést próbálja kényelmessé tenni és minél jobban elterjeszteni :D


Na én ebben nem akarok részt venni. Részben önellátást tervezek, stb. (alternatív energiák, tüzelő, víz, étel,ital, fűszer, tojás, stb, ez az első lépés)

2014. máj. 13. 21:58
 7/22 anonim ***** válasza:
Na ez aztán a felsőközéposztály. Tojás, tüzelő.... ezek a krisnások kb. 24 évesen akkor vagy felsőközéposztály ha oda születsz, más recept nincs.
2014. máj. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nincs más recept?

Szerintem meg pont a tojás és a tüzelő meg az ilyen szarok az első lépés ahhoz, hogy félre tudjak tenni havi 40-50 ezret amit már másra költhetek. Esetleg félévente egy trópusi nyaralásra, nem?

Vagy befektetésekre.


Amúgy mibe érdemes fektetni, és hogyan?

2014. máj. 13. 22:04
 9/22 A kérdező kommentje:

Jó, azért nagyjából vázolom az igényeimet:

-független szeretnék lenni, nem akarok számlákat fizetni, nem azért mert megterhelő, hanem mert nem szeretem.


-művészeti, design területen tanulok, az ilyen kisiparos, egyedi termékeket szeretném terjeszteni a világban, ebből befjönne havi 4 kiló simán ha befut.


-szeretnék sokat utazni, trópusi helyek, világjárás, ausztrália, amerika, stb.


-szeretnék egy közepes kényelemmel, de igényesen berendezett családi házat valami normális környéken (balaton északi part?) ahol számomra minimális luxus megvan.

Van kocsim

Van mondjuk belső medencém a garázsban. (sokaknak van a kertben, én házon belülre szeretném)

Klassz fürdőszoba.

Belsőépítészetileg tág, korrekt, egyedi ház, (akár újépítésű) de nincsenek ezen kívül luxus igényeim. Legyen benne sok terület, olyan 200 négyzetméter már elég. (3 szinten mondjuk, hegyoldal lenne az ideális, oda mehetne garázs, első szint, tetőtér.


Napkollektorok, napelemek, esővízgyűjtő.


Vagy ezeket felejtsem el? Idővel jönne a nav, hogy miből művészkedtem össze és menne át a képzeletbeli vonal az állam oldalára és máris úgy érezném, hogy más házában ülök?


Szóval. Hát nagyjából ennyi, amúgy egy lyukban is elvagyok, de az utazás nagyon fontos lenne és hogy ne kelljen egy hónapban az időm 90%-át munkával tölteni.

2014. máj. 13. 22:09
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

ebből tudod mi lesz?

nagy nehezen végzel a sulival, fizeted a diákhitelt vissza, és egy gyárban fogsz 3műszakban vagy 12 órában robotolni és szidni a rendszert!

2014. máj. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!