Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik most facebookon fel...

Akik most facebookon fel vannak háborodva és a jobbikos fényképeket osztogatják, amin ez a szakállas lény van?

Figyelt kérdés
és mellé liberalizmus ellenes szövegeket kántálnak, arra nem gondolnak, hogy enélkül a liberalizmus nélkül õk sem vállalhatnák fel ilyen nyíltan a rendszerellenességüket?

2014. máj. 14. 10:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%

Miből gondolod, hogy a jobbikosoknak nem tetszik csak ez a kreálmány? Én láttam több olyan vérbalost fb-on, akik szintén undorítónak tartják. Kicsit korlátolt vagy, ha szerinted csak a jobbikosoknak nem tetszik ez.


Azért meg még inkább korlátolt vagy, ha azt hiszed, hogy ez a 2 fajta liberalizmus ugyanaz.

2014. máj. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
Én balos vagyok, de szintén irtózom ettől a jelenségtől, különös tekintettel arra, hogy egy bevett műsorban főműsoridőben ilyen mintákat kínálnak a gyerekeknek és a fiataloknak.
2014. máj. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
47%

Engem nem zavar, ha valaki ilyen fura képződmény, de ne hirdessék és ne reklámozzák, ne tolják az arcomba. Nem közszolgálati csatornára, főműsoridőbe való, hanem egy olyan szórakozóhelyre, ahova az megy el, akit ez érdekel.

Én sem reklámozom senkinek sem, hogy hogyan és kivel szeretek szexelni.

Egyébként meg egyértelműen a botránykeltés volt a cél, úgyhogy neki vagy a menedzsmentjének csak jó, akár utálkoznak rajta, akár elismerik.

2014. máj. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
60%

Én sem vagyok jobbikos, de engem is taszít, hogy ma ezt a trendit akarják a fiatalokra kényszeríteni. Undorító úgy ahogy van.

Nem vagyok orosz imádó sem, de tökéletesen igazat adok most Putyin elnöknek aki szerint nem normális dolog az, hogy a társadalom ezt a viselkedést támogatja amit ez a szakállas képvisel. Ő inkább nem kér belőle. Igaza van.

Ha lenne hatalmam én a jövő évi ausztriai dalfesztiválra ki se küldenék magyar versenyzőt, sőt rávenném a többi országot, hogy ők se menjenek, ezzel is jelezve, hogy nem fogadható el ami történt. Mondom nem vagyok jobbikos.

2014. máj. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
60%

Egy ilyen versenyt csak valami különlegessel lehet megnyerni, hát a szakállas nő az volt. Amúgy Lady Gaga se néz ki sokkal jobban az idióta ruháiban, és érte mégis milliók rajonganak.


Azzal, hogy ennyien beszélnek róla, csak jól jár, hiszen egyre ismertebb lesz. Most már az is tud róla, aki nem látta a műsort.

2014. máj. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
31%

"de engem is taszít, hogy ma ezt a trendit akarják a fiatalokra kényszeríteni."


Mit? Minden csajszi viseljen szakállt? Hol akarnák már ezt trendivé tenni?

Képzeld el Angela Merkel-t oldalszakállal XD

2014. máj. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
nos a szakállas lény kifejezéssel reméltem eljut a tudatig, hogy én sem szimpatizálok sem a bu'zikkal, sem a transzfesztitákkal, engem pusztán az háborít fel, hogy milyen alapon kötik össze ezt a lényt a politikával, és miért terjesztik a demokrácia alapjairól, hogy ez az eredménye... én nem szeretnék mégegyszer orosz komunizmusban élni, mert egyáltalán nem volt jó... az ilyen jelenség létezésének az egyetlen oka, hogy foglalkoznak vele... azzal, hogy legyen az jó vagy rossz vélemény, de mibden egyes megosztással ezt a lényt népszerüsítik... hiába az egész tiltakozás, hiszen közben maga a jelenség is, hogy mindenki fújjol óriási marketingbevételt generál és csak erõsíti, hogy ez kell a népnek...
2014. máj. 14. 11:08
 8/24 anonim ***** válasza:
70%
Hát ez a hőn áhított nyugat. Amihez nekünk fel kéne zárkózni. Különben meg tudatosan zajlik a társadalmak elbutítása és elkorcsosítása. A nagy liberalizmus , az ilyen Fodor Gabriella nevű homárok vágyálma .
2014. máj. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
38%
Liberalizmus nélkül nem lenne rendszerellenes a szakállas nők utálata.
2014. máj. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
ennek semmi köze a hõn áhított nyugathoz, ez a tv... církusz... nem kötelezõ nézni, sõt nekem eleve megvan a véleményem azokról akik ilyen zenei érték nélküli zeneinek állított mûsorokat néznek... abban is biztos vagyok, hogy a fiam nem lesz bu'zi, mert egy ilyen lényt mutogatnak egy olyam mûsorban, amit a fiatal korosztáj szánalmas debilségnek tart... a fiam mégcsak kereskedelmi tv-t sem hajlandó nézni, nem, hogy kornyikálós mûsort...
2014. máj. 14. 11:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!