Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha kitörne egy esetleges...

Ha kitörne egy esetleges világháború megszűnne az országok közti légi- meg egyéb közlekedés, a külföldön dolgozó, tanuló stb emberek haza tudnának jönni (már aki akar persze mert én biztos haza akarnék. )?

Figyelt kérdés
Igazat megvallva azt sem tudom mennyi esély van egy ilyen háborúra, meg mi hogy megy, bevallom egyáltalán nem értek ezekhez a dolgokhoz, így nem is próbálom játszani, hogy értek, ezért nem kell megkövezni, vagy kinevetni, talán a kérdésem is full hülyeség, de ez valahogy bogarat ültetett a fülembe.
2014. máj. 15. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, kik között törne ki ez a fikcionális világháború. Mert valószínű, hogy az EU, de főleg a NATO egy hatalomként venne részt benne közösen, vagyis legalább a kontinentális Európa esetében valószínűtlen, hogy teljesen lezárnák a határokat a civilek számára.
2014. máj. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát ,ha kitörne egy régimódi, akkor ölülj, hogy tudsz szaladni!
2014. máj. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

Nyilván nem lenne Atom!

De most is megy a második ""MELEGHÁBORÚ""

És itt most nem szerencsétleneket értem, hanem a HIDEGHÁBORÚ

következő ismertelen fejezetét!

2014. máj. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Az EU érdeke, gazdaságilag a béke!

Az USA feszíti a húrt!

Neki fáj az orosz "térhódítás"..!

NO_ne!

GO HOME!

2014. máj. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ember te minden egyes poszthoz hozzászólsz valami teljesen értelmetlen badarságot.


Kb 2x (de egyszer biztosan) már kitiltottak az oldalról. Mi a fenének jössz vissza és zagyválsz teljesen értelmetlen és felesleges dolgokat amit úgyis mindenki leszavaz, és nem mellesleg letoj.

2014. máj. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!