Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Parlamenti választásoknál...

Parlamenti választásoknál kapunk oklevelet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy ha először szavazunk a parlamenti választáson, akkor kapunk valami oklevelet? Vagy itt nincs ilyen?

2014. máj. 24. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Országgyűlésin se volt már, most már nem kapnak ilyet.
2014. máj. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért is kérdeztem meg, mert van ismerősöm aki kapott áprilisban. Köszi a választ!
2014. máj. 24. 12:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont azt mondom h már áprilisba se adták. Én is akkor voltam elsőnek és kérdeztem is h nem jár-e, erre azt válaszolták h már most nem. Ismerőseim is akik teljesen máshol szavaztak azok se kaptak. Tehát nem tudom h a te ismerősöd h kapott.
2014. máj. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

elvileg kéne kapni.


MTI-ről:

"Pálffy Ilona elmondta, a fiatal 1998. március 1-jén született, és 13 805 első szavazó társával együtt emlékkártyát kap a szavazatszámláló bizottságtól, ha részt vesz a vasárnapi voksoláson."

2014. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én se kaptam, azt mondták, hogy ez már lejárt dolog, viszont nekem is volt egy olyan ismerősöm, akinek adtak kérés nélkül. Nem értem.
2014. máj. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!