Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A srác tisztában van a dolgokkal?

A srác tisztában van a dolgokkal?

Figyelt kérdés

Az egyik barátom "szélsőjobboldali nagymagyar". DE! Azt mondja semmi baja sincs a punkokkal, sőt vannak punk haverjai is. A srácot nem neonácinak, inkább hungaristának ismerem, de vannak "nácis" megnyilvánulásai is. Én ugy tudtam az ilyen "nagymagyarok" meg a punkok utálják egymást.


A srác hogy szeretheti a punkokat ha hungarista? Úgy tudom azok utálják egymást. Én ezzel nem igazán vagyok tisztában.


2009. dec. 31. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Miért ne lenne tisztában? Neked vannak gondjaid, mivel azt képzeled, a punk baloldali ideológiához kötött, s ebből adódóan a un. jobboldali ideológiák követőivel harcban kell álljon. Ez így nem igaz, a kérdésben a Bucó véleményét osztom, aki punkzenész, de tényleg, egyszerűen borzalmas, amit csinál. Szóval a punk rendszerellenes, tehát nem lehet baloldali, mivel úgynevezett balos meg balközép ideológiát propagandisztikus célokra használó köztörvényes bűnözők bitorolják a hatalmat. Ajánlom, keress rá a kugliban a Pozsonyi Ádám névre, meg nézd meg a CPG szövegeket.
2009. dec. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Bucó jó arc.
2009. dec. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Én meg ismerek olyan hungarista vagy úgymond skinhead csajt, akinek az egyik legjobb barátnője cigány.Mondjuk kb 1 éve még emós volt, de most lecserélte a Tokió Hotelt Divízió88-ra :DDDDDDDDD
2009. dec. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Nincs tisztában a dolgokkal.
2009. dec. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
74%
Valóban nincs tisztába a dolgokkal. Azért egy skinhead és egy hungarista között is óriási a különbség még is sokan keverik. Na de punk meg skinhead... Ellentét ez egyértelmű.
2009. dec. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem mindenki szélsőjobboldali aki azt mondja magáról. Ahhoz tanulni is kell, és nem kell utálni a cigányokat :]
2010. jan. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
mert már bizonyára nem gyerek, hogy ilyen ostoba kategóriákban gondolkodjon, a világ ugyanis nem csak fekete fehér, hanem nagyon is árnyalt
2010. jan. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szégyen hogy a hungarizmust szélsőségnek nevezzük pedig ennek kéne lennie hazánk Alkotmányának!
2010. jan. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"A srác hogy szeretheti a punkokat ha hungarista? Úgy tudom azok utálják egymást. Én ezzel nem igazán vagyok tisztában."


ne foglalkozz te ezzel szerintem...

mondhatnám úgy is hogy mi a f@sz közöd van hozzá hogy ő kit szeret és kit nem :)

ennyi

2010. jan. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A skinhead meg a hungarista két külön dolog.

A hungarizmus egy ideológia, a skinhead meg egy szubkultúra.

Én hungarista vagyok, nem skinhead, és a punk életvitel, stílus, eszmeiség nem egyeztethető össze a hungarizmussal, ezért is kerülöm ha tehetem a punkokat.

Halkan mondom csak, hogy a skinhead sem nagyon egyezik a hungarizmussal, piercinges agyontetovált embereket valahogy nem könnyű elképzelni katonaként, vagy tisztként egy rendpárti, kollektív hungarista állam vezetőségében.

2010. jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!